MENU
Menu
zdroj: Erocurves/lilylarimar
Lily Larimar.

Sexy Pipka Lily Larimar: Slečna s dvomi tvárami, ktoré chcete spoznať

Len 22-ročná Lily Larimar sa vie zmeniť z nevinnej a plachej slečny na divošku v priebehu okamihu. Vraví, že muži to milujú. Najprv sa im zdá, že balia dievča, ktoré ešte neokúsilo poriadneho milenca, a náhle zistia, že Lily strieda chlapov ako na bežiacom páse.

Žije v Kalifornii a živí sa fotením aktov. Pritom mohla dopadnúť celkom inak, po maturite sa zamestnala ako letuška a navštívila štyri kontinenty. Táto práca jej vraj ale nevoňala. Jednak má rada svojich blízkych a priateľov, a dvojak je podľa nej sex na záchodoch v lietadle hrozne nepraktický.

Radšej ho má pekne doma vo svojej posteli, hoci sa nebráni ani iným miestam. Napríklad v autokine si to vie vraj Lily užiť tak, že nebyť zavretých okienok, bolo by ju počuť hlasnejšie než hercov na plátne. A ona by nerada rušila iných divákov.

Myslí si, že schopnosť zahrať nevinné dievča aj divokú šelmu jej prihráva viac ponúk na fotenie než mnohým iným jej kolegyniam. Muži totiž podľa Lily zbožňujú, ak má žena dve tváre. A najlepšie je, ak sa im obe páčia.