Menu
zdroj: Erocurves/lilylabeau
Lily LaBeau.

Sexy Pipka Lily LaBeau: Žena, ktorú bezpodmienečne musíte vidieť

Niektoré ženy nosia nohavičky len preto, že sa to patrí. No najradšej by sa ich zbavili. Akosi im nie je prirodzené, robiť si bariéry k rozkoši. Lily LaBeau totiž odjakživa nosila sukne a vždy jej vadilo, keď chlapec v kine medzi jej nohami nahmatal kus látky namiesto toho, čo chcela.

Doma ju však učili, že by mala prejaviť aspoň trochu ostychu. Keď však dovŕšila osemnásť, už na rady rodičov nedala a nohavičiek v jej šatníku nájdete skutočne málo.

Blondínka, ktorá vás láka do seba
Mohla robiť množstvo vecí. Od možnosti stať sa modelkou, keďže má výšku 175 centimetrov, tak mohla pokojne robiť aj profesionálnu športovkyňu. Pretože v mladosti bola skvelou gymnastkou a tanečnicou. Vždy však akosi inklinovala k činnostiam, ktoré prinášali omnoho rýchlejšie ovocie ako dlhé mesiace prípravy a na konci jeden večer plný potlesku. V osemnástich rokoch sa so svojou tvorivou a vášnivou povahou dostala k striptízu. Hneď očarila davy. Nikto neriešil, či spravila správny krok, dotočila obrátku a správne zavrtela zadkom. Ona bola jednoducho víťazkou večera, užívala si potlesk, pozornosť a slušný honorár.

Nevinnosť sa stratila
Má vystupovanie šelmy. Ženy, ktorá si vás podmaní, vezme si vašu pozornosť, dušu aj ejakuláciu. Má apetít tej, čo sa prakticky nenasýti a za 11 rokov v brandži to o nej už vie azda každý. Čo sa týka tela, má rada prirodzenosť. preto má prsia krásne dvojky. Akurát do ruky, bez jaziev a silikónu. Čo sa týka zadku, vyformovaný je z posilňovne a nohy má prirodzene dlhé od narodenia. Medzi nimi skrýva malý chumáčik prirodzeného ochlpenia. Pedantne upravené. Keďže totiž nenosí nohavičky, tak vás prekvapí svojim vlastným ozdobením rozkroku.

Sama je rozhodnutá žiť naplno
„Život je hra s jediným pokusom,“ nechala sa počuť, keď v roku 2013 získala cenu  XBIZ Awards za najlepší ženský herecký výkon. Ona si jednoducho nechce nechať ujsť možnosť prežiť každý deň tak, aby nemusela ľutovať, že ho minula nadarmo. Pretože čas nám nikto nevráti a  Lily LaBeau sa rozhodla, že je lepšie žiť naplno, ako smútiť, ako nám uteká pomedzi prsty. Pri sexe má pritom podľa jej slov najintenzívnejší pocit života. Preto s erotickou prácou rozhodne nehodlá skoncovať.