MENU
Menu

Sexy Pipka Libby - ohybná a príťažlivá gymnastka

Pôvabná Ruska s umeleckým menom Libby veľmi rada ukazuje svojho športového ducha. V mladosti sa venovala gymnastike a ešte aj dnes si ako profesionálna modelka rada pretiahne údy. A pokojne aj v posteli, veď tú ohybnosť treba využiť.

Libby - ohybná a príťažlivá gymnastka
Libby má 20 rokov a s gymnastikou už dávno sekla. Tvrdí, že je to príliš veľká a slabo platená drina. Aj preto presedlala do odvetvia, ktorá sa vyznačuje presne opačnými charakteristikami. Stačí si udržiavať dobrú postavu a mať odvahu ukázať aj to, čo necháva väčšina žien zahalené.

Libby však ohybnosť zostala a sexi Ruska tvrdí, že ju s obľubou využíva a za dverami spálne. Vraj si odjakživa myslela, že základom kvalitného sexu sú rôzne polohy a vďaka tomu, že si dá bez problémov nohy za hlavu, môže praktizovať prakticky všetky pozície.

No a práve ich trénovanie je jej obľúbenou voľnočasovou aktivitou. Priznáva, že je tak trochu nymfomanka, ale snaží sa to nepreháňať. No sex raz denne je pre ňu povinnosťou a ak ju jej partner nevie splniť, rýchlo hľadá ďalšieho. Podľa vlastných slov zatiaľ nemusí robiť kompromisy: v práci, ani v posteli.

Autor: Liam
Foto: Morazzia