MENU
Menu

Sexy Pipka Lesya Leaya - ohybná ako baletka

Lesya Leaya chcela byť ešte v puberte baletkou. Tvrdá drina ju však od toho nakoniec odradila a odvážna kráska si povedala, že tancom sa dá predsa zarobiť aj ľahšie a viac. Skončila pri striptízovej tyči, kde sa jej náramne páči.

Lesya Leaya - ohybná ako baletka
Nočné smeny jej nevadia, tvrdí o sebe, že je skôr nočný tvor. Dokonca aj keď nepracuje, pospí si radšej cez deň. V noci vyvádza, či už v baroch, na diskotékach, alebo v posteli. Ohybnosť jej zostala a Lesya ju rada využíva aj za dverami spálne.

Samú seba charakterizuje ako „objaviteľku nových polôh". Má niekoľko výtlačkov Kámasútry a v jej zbierke sa dokonca nachádzajú aj vydania priamo z Indie. Reči síce nerozumie, ale podľa obrázkov sa orientuje viac než slušne.

Má len 19 rokov a hovorí, že na zodpovednejšiu kariéru sa zatiaľ nepripravuje. Striptíz a modeling jej vraj ku šťastiu úplne stačia. No a samozrejme chlap, s ktorým si navzájom ukoja všetky možné túžby. Aj keď Lesya ich veľa nemá. Stačí jej dobrý sex a raňajky do postele. Aj keď v jej prípade to je vlastne olovrant.