Menu
zdroj: Erocurves/lenaflora
Lena Flora.

Sexy Pipka Lena Flora: Blondínka, ktorej ide hlavne o potešenie

Máte chuť ju objať, zobrať ju domov, spraviť jej večeru a po nej ju poriadne zneužiť. Presne takéto chute vzbudzuje u mužov bieloruská kráska, ktorá prezentuje vlajky svojej krajiny krásnym telom.

Spoznajte ju na vlastnú päsť
Veľa sa o Lene Flore zistiť nedá. Aj preto, že pochádza z Bieloruska, krajiny, ktorú by mnoho fanúšikov jej tela nevedelo presne nájsť ani na mape. Z tejto bohom zabudnutej oblasti sa však cez kastingy a fotenia prehrýzla až do západnej ligy. Pretože len čo ju začali zastupovať agenti zo západu, o jej telo sa začali agentúry doslova biť. Nebola drahá, honorár jej stačil aj polovičný, ako chceli americké pipky. Pritom bola krásna, mladá a čo sa týka rozkroku, ten doslova vyráža dych. Prečo teda nezaplatiť tej, čo nevinne dá nohy do roznožky, ukáže bradavky a ešte má výraz tváre, ktorý hovorí, že to nerobí pre peniaze? Pochádza z kraja, kde sú ľudia zvyknutí pracovať a ona pracuje telom. Nič nefláka a to môžete vidieť aj v galérii.

Prirodzený lolitkovský šarm
Bielorusko možno zaradiť do východnej Európy a baby z týchto končín majú prirodzený šarm, ktorý už spisovateľ Nabokov opisoval vo svojej knihe Lolita. Jej príbeh zľudovel a každý rok sa vyroja do sveta erotiky krásky, ktoré tento charakter dokonale reprezentujú. Aj Lena je presne takou. Krásnou, nevinnou, správne školácky obdarenou. Už len dva chvostíky na hlave a budete mať pocit, že nejde do práce, ale na vyučovanie. Prsia má veľkosti niekde medzi jednotkami a dvojkami, ale prirodzené. Veď lolitkovské typy žien skrátka nemôžu mäť väčšie. Rozkrok mladý, slastný a šťavnatý. Taký, po akom túžia všetci chalani, ktorí pochopili, akú slasť prináša.

Dostane vás aj našpúlenými perami
Nevie čarovať, ale vie mužov zvádzať na počkanie. Aj oblečená. Má krásne vlasy, modré oči a pery nenapustené botoxom. Pritom neskutočne lákavé ako jahody, ktoré chcete vziať medzi pery a ochutnávať ich do nekonečna. Dá sa povedať, že nahé telo je pri Lene len bonusom. Pretože Lena vás zvedie jediným pohľadom. v galérii si môžete vyskúšať moc jej tela. Či už oblečeného alebo nahého. Jednoducho sa nedá prejsť bez povšimnutia a erekcie.