MENU
Menu
Lea Rose.

Sexy Pipka Lea Rose: Vášnivá hľadačka divokých vzťahov na jednu noc

Ukrajinské ženy sú riadne divošky. Na prvý pohľad síce zväčša pôsobia nežne a hanblivo, ale stačí sa prizrieť bližšie a chlap hneď odhalí ich pravú podstatu. Lea Rose ju však rada odhaľuje aj sama bez mužského pričinenia.

S chlapom ju pred kamerou neuvidíte. Tajomstvá svojho sexuálneho umenia si stráži ako oko v hlave, ale prostredníctvom fotografií dáva tušiť, že má rozsiahle posteľné skúsenosti. Lea má 22 rokov a vyskúšala už viac partnerov, než väčšina žien.

Na strednej pritom bola skôr šedou myškou, ktorá mala problém nájsť si frajera. Až v poslednom ročníku sa zmenila a odvtedy je náruživou hľadačkou vzťahov na jednu noc. Tvrdí však, že má aj kamarátov s výhodami, aby nemusela strácať energiu na balenie muža, ktorého ešte v posteli nemala.

Živí sa výhradne erotickým modelingom a ani len nepomýšľa na to, že by v dohľadnej dobe robila čosi iné. Vyzliekanie ju baví a teší, spravila si z neho výnosný biznis a ak trochu popátrate, možno nájdete aj jej webkameru, na ktorej ukáže úplne všetko.