Menu
zdroj: Erocurves/leahart
Lea Hart.

Sexy Pipka Lea Hart: Odvážna slečna s príchuťou vzdialenej exotiky

Mnoho mužov pozná Kóreu len ako výrobnú stanicu smartfónov, ale krajina je to omnoho zaujímavejšia. Pretože z Kórey nepochádzajú len dotykové displeje, ale aj ženy, ktorých by ste sa určite dotýkali radšej ako studeného telefónu.

Jednou z nich je herečka Lea Hart, ktorá dobre vie, že mať srdce na právnom mieste u ženy znamená občas vedieť sa rozdať. V tom dobrom zmysle slova.

Predstavy a realita

Má 25 rokov a svoj život si nepredstavovala tak, že bude ležať niekoľko hodín na pľaci s roztiahnutými nohami. Lenže keď si vyberala kariéru, začala chápať, že prácu si človek musí vybrať podľa toho, k čomu ho srdce ťahá. Pritom ona už roky dávala sexu prednosť pred všetkými inými aktivitami. Preto bola logickým dôsledkom skúsenosť, či si ním vie zarobiť. Nechcela však začínať ako treťotriedna žena z privátu, ktorá za pár dolárov sprav čísla na počkanie. Chcela sa menej narobiť a mať viac peňazí a to ju priviedlo k porno scénam. Nakoniec si povedala, že mať nohy od seba, úsmev na tvári a na tele chlapa je jedna z najpríjemnejších možností, ako si zarobiť na chleba. Aj na príjemné živobytie.

Exotika stále v kurze

Lea Hart žije dnes v USA, ale narodila sa v Kórei. Odišla z nej ešte s rodičmi v útlom veku, ale genetická výbava jej ostala. Stále je dostatočne mladá na to, aby zahrala atraktívnu krásku, ktorá má navrch svojim mladým zjavom. Napriek tomu, že je vysoká len 160 centimetrov, dokáže do seba prijať aj pár černochov. Preto sa dá pokladať aj za taký príjemný div sveta.

S radosťou v srdci

Všetko robí s nadšením. Má sex, miluje sa, fotí, užíva si život. Prsia má na Aziatku kypré dvojky, čo je naozaj veľmi príjemné zistenie. Vlasy si dáva obvykle tmavé, ale občas prerazí aj jej divoká povaha a staví na ohnivú červenú. V ktorom odtieni sa vám páči viac? Jednoznačne má kvality, ktoré vedia mužom rozbúchať srdce. A keď ide o ostatné orgány, aj tie sú pri nej prakticky okamžite v pozore. Lea Hart jednoducho vie, ako chlapa potešiť. A keďže má dobré nielen telo, ale aj srdce málokedy potešenie odmietne.