Menu
zdroj: Erocurves/laylabalan
Layla Balan.

Sexy Pipka Layla Balan: Rozšíri vám aj tie najhriešnejšie obzory

Na prvý pohľad vidíte, že toto krásne žieňa nepochádza z Ameriky ani Ázie. Napriek tomu má isté exotické prednosti, ktoré možno nebudete vedieť zaradiť. Pretože pochádza z Moldavska. Z krajiny, ktorú by na slepej mape málokto správne označil.

No teraz majte oči otvorené, pretože ukážka jej tela patrí k tomu najlepšiemu, čo môžete aktuálne na nahej scéne vidieť.

Moldavská krásavica

Moldavsko je krajina, ktorá susedí s Rumunskom a Ukrajinou. Nie je síce ďaleko od našich hraníc, ale je takmer nepoznaným štátom. Aj v takejto krajine sa však rodia krásne ženy, ktoré chcú žiť naplno a ukázať svetu krásy rodnej krajiny. No a každý turista si predsa rád pozrie tie najväčšie poklady krajiny, ktorými sú bezpochyby krásne ženy. Keď sa Layla Balan rozhodla prezentovať svoju krajinu na medzinárodnej scéne, odhodila hanbu a predsudky, že pochádza z krajiny východného bloku. Postavila sa ako hrdá modelka na scénu a ukázala, že krásne telo dokáže pochádzať aj z malej krajiny.

Rok v biznise, ale s potenciálom

Minulý rok oslávila plnoletosť. Preto sa nemusíme čudovať nad tým, že ešte z jej tela neexistujú kroniky erotickej fotografie, ako majú iné baby. No aj pár foto seriálov naznačuje veľký potenciál tejto krajiny. Ktorá je inak známa aj svojim vínom, prírodou a najkrajšie krásy prírody sú samozrejme medzi stehnami moldavských žien. Kto neverí, nech nazrie v galérii do rozkroku práve Layle Balan. Ukáže všetko. Nehanbí sa ani najmenej, ale je motivovaná pracovať na svojej kariére stále ďalej a napredovať. Čo to znamená? Pri odpovedi sa len jemne zapýri a naznačuje, že v budúcnosti ju uvidíme aj v odvážnejších scénach ako je nahý modeling.

Devätnásťročná levica

Narodila sa v znamení leva a je dokonalou ukážkou charakteristických vlastností tohto znamenia. Má rada pozornosť, rada je stredobodom pozornosti a rada ukazuje svoje prednosti. Má prsia dvojky a na bruchu jemne črtajúce sa tehličky športovej postavy. Nie je to však žena, ktorá by mala svaly, ktoré zatienia nežné ženské línie. Výhodou rovnako je, že baby v Moldavsku ešte stále nezasiahla vlna plastických úprav. A preto je prirodzene príťažlivou ženou, ktorá vie zaujať. Za rok si vypracovala postavenie, že sa nemusí živiť ničím iným, iba vyzliekaním. Aj to hovorí o kvalitách jej tela.