MENU
Menu

Sexy Pipka Lauren Lee - výnimka vo svete modelingu

V poslednom čase tu začíname mať čoraz viac a viac krások z Kanady a ani Lauren Lee nepochádza odnikiaľ inokadiaľ než práve z druhej najväčšej krajiny sveta. Nemôžeme si pomôcť, v Kanade sa jednoducho s krásnymi ženami akoby roztrhlo vrece.

Lauren Lee - výnimka vo svete modelingu
Lauren sa narodila priamo vo Vancouveri a rozhodne sa ho nechystá opustiť. Radí sa k tej menšine modeliek, ktoré nemajú rady teplo a ruch hriešnych veľkomiest typu Los Angeles či Miami ich rozhodne neláka. Keďže v Lauren drieme duša umelkyne, je to celkom pochopiteľné.

Táto 25-ročná kráska nepatrí k ženám, ktoré by vymetali bary a diskotéky. Zbožňuje džezovú hudbu, rada maľuje a ideálne rande je podľa nej také, na ktorom si oddýchne. Tvrdí, že dávku adrenalínu si dopraje len raz za čas a pokoj a kľud má oveľa radšej.

Lauren si vraj dobre uvedomuje, že sa nikdy nestane supermodelkou, pretože na to nie je dosť dravá. Vraví však, že jej to nevadí a podobné ambície ani nikdy nemala. Jednoducho sa rada predvádza a keď jej za to ešte aj platia, je šťastná. A my pri pohľade na jej krivky tiež.

Autor: Liam
Foto: Morazzia