Menu
zdroj: Erocurves/laurenoconnor
Lauren O'Connor.

Sexy Pipka Lauren O'Connor: Žena, s ktorou sa muži zaručene nenudia

Drobná kráska s veľkou fantáziou a ešte väčším sexepílom. Vysoká je len 163 centimetrov, ale jej krása prežiari každú miestnosť, do ktorej vstúpi.

Samozrejme vo vysokých podpätkoch, v ktorých chodí tak obratne ako v teniskách. Miluje výrazný rúž a my pri tej predstave presne vieme, kadiaľ by ten rúž kreslil trajektóriu po našom tele. Áno, pri tej myšlienky nemôžu byť iné ako intímne.

Miluje prirodzenosť

Lauren O'Connor je v erotickej brandži už nejaký ten piatok. Povedzme, že osem rokov je u erotickej modelky taký strednodobý horizont, počas ktorého dokáže zúročiť, čo jej príroda nadelila, a ešte sa neopozerá. Pri Lauren O'Connor je stále chuť vidieť z nej viac. Je to len erotická modelka, takže hoci vie dať nohy od seba poriadne naširoko, tak medzi nimi chlapa nehľadajte. A o to krajší je výhľad, keď sa roznoží smerom do kamery.

Vyrastala v krásnom detstve

V magazíne Playboy si zaspomínala na svoje detstvo v San Diegu. Žila s rodičmi v zrubovom dome. Dokonca bez počítača a internetu. „Mala som krásne detstvo v prírode s rovesníkmi. Nevyrastala som pred počítačom, ak sme sa chceli zabaviť, hry sme si museli vymyslieť,“ priznala v rozhovore Lauren O'Connor. Až by sa zdalo, že táto baba podľa spomienok musí byť stará ako matička Praha, ale nie. Oná má 28 rokov, takže je presne vo veku, keď sa dá na žene obdivovať všetko. Avšak nepotrebovala technológie k tomu, aby bola šťastná v prírode, s kamarátkami na lúke a s kamarátmi v lesíku, za kríkmi, v senníku.

Necháte sa poistiť

Erotický modeling nerobí na plný úväzok. Aj preto si môže dovoliť pracovať len toľko, koľko sa jej páči, a keď jej to za to stojí. To prirodzene vidno aj na výsledných fotografiách, ktoré majú pozitívnu energiu aj iskru sexepílu. A čo robí, ak práve nedáva nôžky od seba? Pracuje v poisťovni a po večeroch si privyrába v tanečnom klube v San Diegu. Je to jednoducho žena, ktorá si vie na život zarobiť zábavou. A keď sme už pri jej práci na hlavný pracovný úväzok. Vy by ste sa u nej nenechali poistiť? Stačil by úsmev a už máte pero v ruke.