Menu
zdroj: Erocurves/lanasharapova
Lana Sharapova.

Sexy Pipka Lana Sharapova: Živí sa tým, čo robí celkom najradšej

Neexistuje nič, čo by jej zabránilo muža potešiť. Na svoju pozíciu porno divy sa nevypracovala náhodou. Začínala v malých miestnostiach, so zlým osvetlením a ešte horším režisérom.

Herci boli tretia trieda, ktorí si chceli skúsiť sex bez zábran. A ona to ustála. To bolo pred dvoma rokmi a stačilo jej pár mesiacov, aby sa z nej stala poriadne divoká žienka.

Obdivuhodná rozhoďnožka

Dvadsaťštyriročná žena s blond vlasmi, modrými očami. Je to dievča, ktoré by mohlo pokojne zastávať nejakú filmovú a rozprávkovú postavu. Má na to výšku 170 centimetrov, štíhle telo, vlasy, ktoré by deti považovali za rozprávkové a tými modrými očami posiala mužov nemilosrdne do kolien. Na druhej strane má ledva dvojky, aj to s prižmúrenými očami. Preto potrebovala dokázať, že má iné ženské kvality. Ona to dokázala skutočne od dna. Kasting, tie najšpinavšie scény, štyria černosi na jej tele s troma otvormi. Jednoducho občas chodila domov s nohami ako jazdci na koňoch. Mala však svoju víziu a keď podpísala prvé zaujímavé kontrakty, veci sa rozbehli naplno.

Stále je to Američanka

Nenechajte sa zmiasť jej priezviskom. Hoci akoby naznačovalo, že pri hľadaní jej bydliska bude nutné zájsť do Ruska, ona je už čistokrvná americká občianka. Na druhej strane neutají, že práve na východe vyrastali jej predkovia. Preto má v sebe slovanskú horúcu krv, ktorá praje aj jej sexuálnemu apetítu. Miluje ten pocit, keď príde di práce, vyzlečie sa a okolo nej sa postavia do pozoru nahí muži. Presne toto dokáže. A len tým, že príde.

Rozdiel je len v kostýme

Nerobí rozdiely medzi mužmi ani ženami. Rada sa venuje s kamoškou partnerovi, na druhej strane si užíva, ak si jej partner zavolá do spálne aj kamaráta. Ako sama hovorí, čím viac ľudí, tým viac dôvodov na stupňovanie rozkoše. Aby toho nebolo málo, v erotike je z presvedčenia. Dokonca sa priznala, že honorár je pre ňu len príjemné spestrenie, no skutočnú sladkú odmenu si vychutnáva rada priamo na pľaci. Miluje, ak nie je úplne suchá a asi už tušíte, že presne toto je žena, ktorá prehĺta. Pozrie na vás svojimi očkami, vlasy jej stekajú po tvári a ona na kolenách pred vami prehltne. Jednoducho naozaj je ako z rozprávky. Hoci jej talent si vedia vychutnať iba dospelí.