Menu
zdroj: Erocurves/lanaroy
Lana Roy.

Sexy Pipka Lana Roy: Má krivky, ktoré nepoznajú štátne hranice

Ženská krása spája svet. Aj tak by sa dal pomenovať prínos Leny Roy pre. Svojimi nahými bradavkami dokázala zrealizovať viac diplomatických misií, ako politickí predstavitelia? Ako je to možné? Pretože má úsmev, šarm a nohavičky prevažne dole.

Suseda o ktorej sníva každý

Lana Roy sa narodila v ruskom Sarove a nenarodila sa len do dobrej rodiny, ale aj do prostredia, v ktorom sa rýchlo zorientovala a zistila, že žena dokáže získať prakticky všetko. A najmocnejší nástroj má chránený tenkou tkaninou nohavičiek. Lana totiž na základnej škole okúsila, aké je to byť v centre pozornosti a ukázať sa chalanom nahá. V tom momente sa okolo nej vrteli všetci a dokonca na ňu nedočkavo čakali v rade.

Pred oknom s nahými bradavkami

Lena si užívala pozornosť a dokonca o sebe hovorí, že je rodená exhibicionistka. S nahotou nemala nikdy problém. Práve naopak, skôr trpela, ak sa nemohla ukazovať. Keďže vyrastala na sídlisku, priznala, že často si večer zasvietila svetlo, odostrela závesy a len tak sa nahá premávala za oknom. Aby mala pocit, že ju sledujú a niekoho vzrušuje.

Pekne divoká mačička

Uznajte, s takýmto životným nastavením sa nedá hrať, že dokáže byť cudnou a ani na to, že vie vydržať bez sexu. Bolo rozhodne skvelé bývať cez ulicu a vidieť zadarmo jej nočné predstavenia. No to všetko boli len začiatky. V osemnástich sa Lana už uchádzala o pozíciu porno hviezdy a každý hneď pochopil, že je dosť skúsená, aby uspela.
Roztočila kolotoč nikdy nekončiaceho sexu, dnes má 25 a prakticky jej prsia a vagínu pozná celý svet. Svoje predstavenia v detskej izbe už síce nerobí, ale kto má chuť na túto radodajnú tmavovlásku, tak nahej jej nájde naozaj dosť. Ako v našej galérii, tak aj vo videách, ktoré málokto pozerá celé, ale svoj účel splnia už po pár minútach. Stačí vyskúšať. Je to ta pravá pre prípady, keď sa vám večer nedá zaspať, alebo naopak ráno nemáte s kým vstávať.