MENU
Menu
zdroj: Erocurves/lanalea
Lana Lea.

Sexy Pipka Lana Lea: Jemné žieňa, ktoré sa vie premeniť na divošku

Lana Lea má iba 20 rokov, ale o mužoch toho vie podstatne viac než mnohé staršie ženy. Je jej napríklad jasné, že chlapov vzrušuje, keď žena dráždi pomaly, a nejde hneď na vec. A presne to Lana robí. Vyzlieka sa postupne, ale zato poriadne dráždivo.

Pochádza z USA a počas celej strednej školy premýšľala, na ktorú univerzitu sa vydá. Nebola síce najlepšou žiačkou, ale niekam by ju rozhodne prijali. Napokon však zakotvila v erotickom modelingu. S jej šarmom a telom mala o zárobok postarané a študuje iba externe.

Nečakajte od nej žiadne divoké pózy. Vraví o sebe, že je jemnou ženou a tak chce aj na aktoch pôsobiť. S úsmevom však dodáva, že na nežnosti si potrpí len prvých pár minút a potom u nej nastáva premena na dominu, ktorá má vždy poruke nástroj na spacifikovanie partnera.

Muži jej klesajú k nohám, aj keď najradšej sa držia medzi kolenami a bokmi. Lana vie, ako od chlapa dosiahnuť presne to, čo chce, a svoje schopnosti veru aj často využíva. Ale nezazlievame jej to. Vy by ste jej snáď nesplnilo všetko, čo by ste jej na očiach videli?