Menu
zdroj: Erocurves/kseniawegner
Ksenia Wegner.

Sexy Pipka Ksenia Wegner: Striptíz v jej podaní odmení každého chlapa

O Ksenii Wegner nebudete počuť žiadne zlé reči, nerobí škandály, nepredvádza obskúrne scény. Ide o jednu z najkrajších erotických modeliek súčasnosti, ktorá prezentuje svoje nahé bradavky.

Je to skutočná modelka s dokonalý mierami, ktorá sa však rozhodla, že nebude mrchou a ukáže nám všetko pekne v detaile.

Tie prsia sú ako za odmenu

Mnoho žien dokáže mužov oklamať v tom, aké majú hrudné prednosti, no len do chvíle, kým nedajú dole podprsenku. Vtedy mnohým nadšeným tváram padnú kútiky úst nadol a s nimi aj erekcia. Ksenia Wegner je však úplne iný kaliber. Až keď sa rozopne a ukáže vnady, tak mužom naskočia pravé ohníčky v očiach a požiar sa rozhorí aj v nohaviciach. Ksenia patrí totiž k menšine žien, ktoré neklamú podprsenkou a majú unikátne trojky na úplne prirodzenej báze. Stačí krátky pohľad a viete, že to čo táto 28 ročná modelka odhalila, sú rozhodne prírodné poklady. Krásne tvarované, hebké na prvý pohľad a hodné obdivu. A prečo tak ospevujeme práve poprsie? Pretože práve to jej vydláždilo cestu do sveta dospelých.

Jedna pekná tvárička

Aby sme nepôsobili nevychovane, aj keď oči každého muža skĺznu žene na hrudník, tak nemôžeme opomenúť ani príjemne jemné črty jej tváre. Vďaka nim má skúsenosti s modelingom už od pätnástich rokov. Začala v Moskve. Ako tínedžerka prešla mnohými kastingmi, až sa nakoniec prepracovala na titulné stránky magazínov. Ľudia ju začali spoznávať na ulici a  pozornosť jej robila náramne dobre. Preto sa rozhodla, že toto je tá pravá cesta, ktorou sa v živote vyberie.

Stále ostala len modelkou

Má jasné črty princeznej z ruských rozprávok. K jej nežnej tvári by ani nepasoval gangbang s desiatimi černochmi. Preto chce ostať kráskou, ktorá však predvedie všetko. Od poprsia až po Venušin pahorok. Aj ten stojí za zmienku. Lenže slovenčina nemá toľko superlatívov, ktoré by sa naň dali použiť a preto je lepšie prehliadnuť si ho v galérii a zažiť s Kseniou Wegner vlastné zážitky.