Menu
zdroj: Erocurves/kristinabell
Kristina Bell.

Sexy Pipka Kristina Bell: Nevinná? Ale kdeže, iba sa tak tvári

Má milý úsmev, dievčenské telo a imidž exotiky, hoci pochádza z Ameriky. Nezaprie v sebe latino črty, ale výsledok je dokonale lákavý, aby postavil do pozoru aj mužov, ktorí sú už tak trochu znudení ženskou krásou.

Kristina Bell má 25 rokov a ak sa spýtate na kariéru, tak zarezáva skutočne od osemnástich.

Lolitka ako sa patrí

Kristina Bell je jednou zo žien, ktoré budujú svoju kariéru postupne a pomaly. Nie je odkázaná na žiadne veľké zmeny, z jej jednotiek na hrudi si nikdy nechce dať preoperovať štvorky. Na Kristine je zaujímavé, že svoju kariéra rozbehla aj s pomôckou, s ktorou sa iné baby boja vyjsť aj na ulicu. Niekoľko rokov nosila strojček. Navyše vyrovnávanie sa nepodarilo úplne a tak ju sem - tam stále môžete vidieť s drôtikmi v ústach. A nikomu to nevadí. Práve naopak, Kristina si všimla, že vďaka strojčeku akoby začala budovať nový fetiš. Takže nielen silonky, podpätky, okuliare, či vrkôčiky, ale aj drôtik na zuboch môže pôsobiť erektívne.

Nemá zábrany, ani hranice

Len si to predstavte. Mladá šťavnatá žena, ktorá je priam otvorená akýmkoľvek novým zážitkom. To je pre porno biznis aj v týchto ťažko súčasných dobách skutočne ako požehnanie. Kristina síce mala pár nedostatkov ako menšie prsia a krivé zuby, ale ten sexepíl neodoprie. Patrí k dievčatám, ktoré položíte do postele a môžete si s nimi robiť, čo uznáte za vhodné. Aj vám napadajú rôznorodé variácie? A to ste ešte nevideli jej galérie. Ona dokáže skutočne všetko.

Chcete si s ňou zaposilňovať?

Má 160 centimetrov a 42 kilogramov. Nespĺňa parametre na to, aby mohla darovať krv, ale vie dobre odoberať iné mužské telesné tekutiny. Pri jej výške a váhe je dokonalou adeptkou aj na gymnastické polohy. Pokojne si ju môžete dať na bench press a užiť si sex, ako silák, hoci ste len priemerný muž. Uspokojíte ju postojačky a udržíte v náručí. Jednoducho taká romantická bytosť. Z ktorej ale ak zacítite túžbu, budete mať okamžite erekciu. V galérii nájdete ukážky toho, ako môže byť krásna a podmanivá aj žena, ktorá nemá veľké prsia. Má však niečo iné. Každý si na nej nájde kúsok tela, ktorý ho bude nesmierne vzrušovať. Neveríte?