Menu
zdroj: Erocurves/klaragold
a

Sexy Pipka Klara Gold: Latino diva ohuruje svojou pikantnosťou

Madrid má tri milióny obyvateľov. Mnohí z nich žijú svoje osobné životy v tichosti a v súkromí. Ale jedna žena sa už dnes zapisuje do histórie mesta skoro rovnako významne ako kultúrne pamiatky.

Nesúperí, užíva si

Ak má súperiť o popularitu s futbalovým tímom Real Madrid, tak možno dnes ešte ťahá za kratší koniec, ale Klara celkovo nemá v krvi súťaživého ducha. Preto skôr, ako by mala staviť na preteky, tak celú tú futbalovú jedenástku radšej poteší. Priamo na mieste, priamo na štadióne, nech majú aj diváci viac zážitkov ako z Ligy majstrov, pretože Klara svojimi „loptami“ hrá úplne inú ligu. Má gigantické štvorky, ktoré síce nie sú jej, ale sú ako vlastné. Aj sa k nim tak správa, rada si ich hladká a pestuje ich krásu. Ak ju po nich pohladí niekto iný, je ešte radšej.

Narodená v znamení býka

Narodiť sa v Španielsku, kde temperament vyskakuje aj z chladničky, a súčasne prísť na svet v znamení býka, je kombinácia, ktorá zaváňa poriadnym sexepílom. V Madride sú špeciálne agentúry, ktoré lovia pekné baby a exportujú ich do sveta podobne ako sardinky. No proces je trochu iný. Mnohé ženy sami naskáču do košiara príležitostí a jednou z nich bola práve aj Klara, ktorá okamžite zistila, že ak má 167 centimetrov, 68 kilogramov a okrúhly zadok, je to skvelý začiatok príbehu o porno dive. Keď prišla prvý raz na kasting, mala prsia ledva dvojky. No už v nej bolo vidieť príležitosť a tak dostala zmluvu. Z dvojok boli razom štvorky a aj honoráre sa násobili.

Vytrvalá a nadržaná

Klara má 28 rokov, čo je vek, kedy by už mala vedieť, čo chce od života. Jej cesty smerujú stále rovno dopredu. Bez najmenšieho zaváhania je doma vo svete erotiky a rozhodne ešte neplánuje skončiť na striedačke. Jej popularita stúpa a každý, kto navštívi našu galériu s ňou pochopí, prečo to tak je. Jednoducho je správne ukovaná latino kráska s poriadnou čili príchuťou. Len pre vybrané „jazýčky“.