Menu
zdroj: Erocurves/kittylovedream
Kitty Lovedream.

Sexy Pipka Kitty Lovedream: Maďarská divoška, ktorú musíte vidieť

Štíhly driek, atraktívne prsia, to všetko patrí ako základná výbava k maďarskej kočke, ktorá zvádza mužov jedným ťahom. Má tridsiatku a oslavuje sedem rokov na hlavnej scéne erotiky. Je to žena, ktorá sa zapíše práve do histórie nahých tiel. Pretože nie je tuctová. To ani náhodou.

S nahým telom nemá problém 

Vytvoriť si správne erotické návyky bolo jedným z predsavzatí, ktoré si dala Kitty už v ranom detstve. Bola vždy zvedavou mrškou, ktorá chcela vedieť omnoho skôr ako ostatní, odkiaľ prišla na svet a ani náhodou neverila tomu o bocianoch. A vonkoncom nie, keď počúvala s uchom nastraženým na spálňu rodičov. Práve tu sa zoznámila so sexom a pochopila, že to, čo sa najviac tají, je v živote aj najlepšie. Začala veľmi skoro skúmať vlastné telo a potom ho dala na pokusy aj iným. A začali sa diať naozajstné zázraky. Presne taká bola mladosť Kitty Lovedream. Vtedy sa ešte volala inak, ale tú záľubu v intímnej hravosti nikdy neopustila. 

Prvý raz sa ukázala ako nymfomanka

O tom, že sexu sa nevie nabažiť hovorí prakticky úplne všade. Každý rozhovor s ňou je jedno veľké priznanie o tom, že si nevie bez sexu život ani predstaviť. Je pre ňu alfou a omegou a znamená pre ňu viac ako jedlo. Ako na to prišla? Pretože priznala, že po zobudení myslí na sex omnoho častejšie ako na raňajky. Preto si ho často dopraje ešte pred samotným prvým chodom dňa.

Plná a prírodná krása

V porne to začína byť tak trochu ako v obchode s potravinami. Čoraz viac ľudí túži po prírodných kúskoch. A presne takou je aj Kitty Lovedream. Má 165 centimetrov, a necelých 50 kilogramov, Prsia dvojky, absolútne prirodzené a dokonca nemá ani piercing a tetovanie. Je to baba, ktorá ukazuje svoje telo tak, ako ju stvorila príroda. A tak, ako je to samozrejme najpríťažlivejšie. Stačí si len pozrieť jej galérie a pochopíte, prečo sú ženy s prírodnými prsiami na vrchole obľúbenosti. Ony totiž vyzerajú ako bežné baby z ulice. Akurát omnoho atraktívnejšie, pretože sa nehanbia ak si majú dať nohavičky dole. A to vyvoláva to správne šteklenie v rozkroku.