MENU
Menu
zdroj: Erocurves/kiravixen
Kira Vixen.

Sexy Pipka Kira Vixen: Žena, ktorá si prísne stráži svoje tajomstvá

Pekná, mladá nahá žena vždy stojí za pohľad. Kira Vixen je však trochu iná kategória. Ona vás nebude lákať len na svoju nahotu.

Je to na prvý pohľad mrcha, ktorá vám dá okamžite pocítiť, že ona je šéfom situácie. Očami vás dostane do kolien, aby ste jej bozkávali topánky. Máte radi takéto typy žien? Presne takú nájdete v galérii. S nežnými krivkami, vyzývavým pohľadom a výrazom, že vás dostane.

Erotická modelka
Je málo žien v erotickom biznise, ktoré ostali len modelkami a nikdy si nepripísali status herečiek. Kira je jednou z nich. Miluje nahotu, miluje sex aj mužov, ale svoju pracovnú náplň si zvolila podľa opatrného uváženia. Nechce byť tou, ktorá ukáže všetko v prvom zábere. Ona si rada vychutnáva pocit, že je žiadaná, že ju vyzliekate očami a keď odhalí bradavky, je to ako za odmenu. Rada vás oslní na prvý pohľad, ale nie je pre každého. Má rada silných mužov, ktorí dokážu byť rovnocennými súpermi pre jej divokú povahu aj nenásytné telo.  

Poézia nahého tela
Krivka za krivkou a línia za líniou. Jedna viac sexy ako druhá a keď sa spoja do jedného tela, tak prechádzať nimi je ako vychutnávať si skutočné umenie. Keď sa Kira začne vyzliekať, je to ako keď niekto začne recitovať lyrickú báseň. Zážitok z nej neostáva na povrchu, ale vpíja sa hlboko do mužskej duše. Erekcia, ktorá vás razom pošteklí v rozkroku, je dôkaz toho, že máte citlivé (aj zdravé) srdce. Navyše viete oceniť skutočnú krásu. Kira vie, ako dokonale vyzerá a preto sa občas ukáže ako sa dá stvárniť skutočná poéziu ľudského tela, ktoré sa v tom momente stáva múzou. Skúsite podľa nej napísať svoju prvú básničku, alebo pri nej ruky využijete úplne inak?

Máte chuť na pokračovanie?
Kira Vixen má rada pozornosť a má rada sexy spodnú bielizeň. Rada na seba púta pozornosť a rada si udržiava povesť mršky, ktorá sa s obľubou hrá na tú, ktorú je nutné dobýjať. Ale nakoniec hry sa usmeje keď príbeh pokračuje v posteli, je ako nežné mačiatko. Želali by ste si niečo viac, ako ju ochutnať?