Menu
zdroj: Erocurves/kiranoir
Kira Noir.

Sexy Pipka Kira Noir: Tajomná čierna perla s dokonalými krivkami

Ženy tmavej pleti sú tajomné, atraktívne a krásne sladké. Veď ktorý muž, ktorý má rád exotiku, by povedal nie, ak by mu ponuku večera predostrela sexi černoška v negližé. Kira Noir je žena, ktorá má 27 rokov a ukáže vám, ako chutia diaľavy.

Povedala áno

Kira je síce slobodná, ale už dávno povedala „áno“ práci nad súkromným životom. Pretože nájsť si muža, ak ich má v sebe niekoľko denne je naozaj oriešok a to treba uznať. Preto si zaumienila už pred siedmimi rokmi, že ona bude iná. Ona bude pracovať, smerovať ku kariére a jej jedinou výzvou bude byť nezabudnuteľná v posteli. A to pre všetkých. Nemá žiadne zábrany v tom, aby predviedla nielen svoje telo, ale aj všetko čo s ním dokáže. A nie je toho málo, občas skutočne pôsobí až ako kúzelníčka, ktorá dokáže zvládne čarovať s mužmi aj ženami. A výsledky jej mágie sú orgazmické.  

Správne vyvinutá

Predstavte si krásnu černošku, ktorá akoby len včera prišla z Afriky, ale ona je doma v Kalifornii. Je jasné, že sa tak neopálila. Jej stavba tela hovorí, že je skutočne z južných krajín. Má krásne bradavky, prirodzené prsia a zadoček. Taký krásne černošský, plný, zvodný, a vyformovaný. Jej telo je geneticky skvele vybavené a okrem krásy a sexepílu dostala do vienka aj dostatok sexuálne výdrže. Dokáže pracovať celý deň, pritom ako hovorí, jej na veľkosti nezáleží a jej otvory sú ochotné prijať aj mužov nadrozmerných veľkostí. Genetika jej to u umožňuje. Jej intímna zóna je skutočne pripravená prakticky na všetko. Jednoducho baba do koča aj do voza.   

Ukáže sa v saténe aj koži

Skupinové scény, sex so ženami, či viacero mužov naraz. Nemá problém prakticky s ničím. Na svoju pleť je hrdá a veľmi dobre pôsobí práve s mužmi a ženami inej farby pleti. A či ju prijali na pľaci? Ako hovorí, nikdy sa nestretla s negatívnymi reakciami kvôli jej pôvodu. Práve naopak, každý rád privíta zmenu.  Ak by predsa len niekto váhal, tak si dá dole nohavičky a tým každého muža odzbrojí. Pretože sa jej chce okamžite zmocniť. Nevie si poradiť.