MENU
Menu

Sexy Pipka Kinuski Kakku – skutočná fínska krásavica

O severankách sa hovorí, že sú chladné, ale aj to, že na rande chodia až po prvom sexe. Priamo z Fínska, krajiny metalových skupín a ľadových fjordov pochádza aj kráska, ktorá rozhodne nie je chladnou, ale čo sa týka toho randenia, skutočne uprednostňuje radšej viac sexuálne radovánky. Hovorí si Kinuski Kakku a takou hravou ako sa zdá jej pseudonym je aj v skutočnosti.

Kinuski Kakku – skutočná fínska krásavica
Nahota je super
Vo Fínsku majú málokedy čistokrvné leto, čo je trochu problém pre exhibicionistov, ku ktorým sa vždy radila aj Kinuski Kakku. Ako teda spojiť túžbu po nahote so severskou krajinou? No predsa príjemne vykúreným interiérom. Pred mnohými rokmi si tak spravila doma svoje vlastné malé improvizované štúdio, odkiaľ sa jej nahota dostala až do sveta. Následne si túto štíhlu blondínu veľmi rýchlo všimli tí správni ľudia. Aj preto, že je jednou z mála v brandží, ktorá si nemusí farbiť vlasy. Severanky totiž majú belšiu pleť, ale patria k ženám, kde sa ešte najhojnejšie zachoval pravý blond odtieň vlasov.

Ženu, ktorú si obľúbite
Ak hudba, tak metal, ak sex, tak divoký, ak jazda, tak šialene rýchla. Kinuski Kakku je žena, ktorá si vie užívať život naplno. Nerieši čo sa má stať, ale rieši to, čo sa práve deje. Žije prítomným okamihom a keď ide o prácu, má ešte pár kariérnych snov. Napríklad získať cenu na porno Oskaroch. Ako Fínka sa veľmi rýchlo ujala v Amerike, keďže pôsobila na tento trh exoticky. S tým, že sa rada predvádza si získala priazeň tých najväčších produkčných spoločnosti. Vďaka nim aj lukratívne fotenia a videá a dobre si nimi zarába.

Je v najlepšom veku na podväzky
Keď si predstavíte tínedžerku v podväzkoch, vyzerá to vtipne. A MILF sú už obohrané ako stará platňa. Kinuski Kakku má 31 rokov a v erotickej bielizni je skutočne dokonalá. Niet jej čo vytknúť. Všetko na jej tele má správne miery. Prsia má dvojky, nohy štíhle, bruško malé a vagínu poriadne širokú. Ak ide o erotiku, nebráni sa žiadnej póze. Nech sa páči. Nazrite ľadovej kráľovnej pod sukňu. Má tam poriadne horúco.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia