Menu
zdroj: Erocurves/kinsleywhite
Kinsley White.

Sexy Pipka Kinsley White: Modelka, ktorá si užíva všade, kde sa len dá

Modelka, ktorá akoby mala v sebe záložný zdroj energie. Keď príde z fotenia, tak si vo svojom malom improvizovanom štúdiu fotí selfie, aby sa mohla presadiť aj na sociálnych sieťach, kde sa nahota príliš nenosí.

Napriek tomu má na nich tisíce fanúšikov, pretože tí vedia, že čo na Instagrame naznačí, to v reálnom erotickom filme uvidia v plnej paráde.

Stále tak trochu nová

Ruská modelka. Takých tu už bolo. Až by sa zdalo, že vám nejdeme predstaviť nič nové pod slnkom. Ale nie je to celkom tak. Pretože Kinsley White predstavuje čerstvé mäsko na erotickej scéne. Jemná tmavovláska s poctivými dvojkami len pred rokom vstúpila na scénu nahých tiel. A hneď vo vysokej lige. Na dvanásťcentimetrových podpätkoch a v mini nohavičkách.

Ukáže vám svet...

...ženského tela, samozrejme. Na to je ona odborníčka. Nielen preto, že dokonale pozná vlastné kvality, ale aj preto, že má veľmi rada ženskú spoločnosť.  Medzi svojimi hebkými stehnami síce neodmietne ani muža, ale žena je jej príjemnejšia. Tak čo poviete? Dali by ste si ju len samú, alebo aj s prílohou nejakej ďalšej šťavnatej radodajky?

Miluje byť v centre pozornosti

Keď nemala ani 19, tak sa jej zmenil svet. Objavila totiž možnosti webkamery. Jednu našla doma a pripojila sa na server, kde muži radi chodia sledovať, ako sa mládež vyzlieka. Ona to dala s prehľadom medzi top ligu. Vedela zaujať, vedela sa vyzliekať, vedela byť ženou, ktorá sa presadila v ťažkej virtuálnej konkurencii. Vďaka tomu si ju všimli aj páni, ktorí mali záujem o viac ako len stream a ona kývla na súhlas.

Slovo dalo slovo, padol prvý honorár aj fotenie. Viac si želať nemohla. Začala pracovať na plný úväzok ako modelka s nohami od seba. Aj tu sa presadila. Keďže miluje popularitu, založila si profily aj na sociálnych sieťach. Tu zverejňuje svoje zážitky z denného života. A aj tie sú dostatočne pikantné, aby nám pochutili.