Menu
zdroj: Erocurves/kiaracole
Kiara Cole.

Sexy Pipka Kiara Cole: Na parádenie nepotrebuje žiadne oblečenie

Rada sa oblieka do pekných šiat, ale ešte radšej sa z nich vyzlieka. Kiara Cole má telo ženy, ktorej pristane všetko, ale najlepšie nič.

Preto sa pred tromi rokmi rozhodla stať modelkou, ktorá sa nikdy nemusí zaujímať o módne trendy. Pretože nahé bradavky nikdy nebudú patriť do módneho outletu.

Rozmarná rodáčka z Missouri

Devätnásť rokov je presne ten vek, keď sa ženy rozhodujú, ako pokračovať vo svojej kariére. Niektoré sa vydajú, niektoré sa vydajú na vysokú školu, niektoré sa vydajú vlastnou cestou a niektoré sa len vydajú. No pre Kiaru Cole nepredstavoval študentský život ani zdieĺanie spálne celý život s jedným chlapom ideálne riešenie. Preto sa rozhodla vybrať sa cestou slobody, zábavy a peňazí. Ženy sú totiž v porne vždy omnoho viac platené ako muži. A zarábajú podstatne viac, ako môže dievča v devätnástich očakávať v akomkoľvek inom zamestnaní. Pritom sama rozhoduje o tom, kedy bude pracovať.

Pár tetovaní stačí

Bolesti sa nezľakne. To vidieť na prvý pohľad, keď sa vyzlečie. Nebojte sa, nemá jazvy na tele, ale pár tetovaní, ktoré naznačujú, že sa nezľakne, ak má niečo zabolieť. Samozrejme iba vtedy, ak výsledok bude prinášať ovocie. Preto ju hneď od prvých chvíľ v brandži priradili aj k scénam, ktoré majú prvky BDSM. A s jej blond vlasmi, anjelskou tvárou, nevinným výrazom a mladým vekom zapadla dokonale do predstavy subinky mnohých mužov. Aj preto sa jej hviezda naplno rozžiarila a dokázala, že ak má žena talent, je schopná preraziť aj medzi overenými menami až na vrchol.

Stvorená pre to, čo robí

Ak je už reč o vrchole, Kiara Cole sa nechala počuť, že mnoho ráz jej bolo na scéne tak dobre, že práve vyvrcholenie nemusela ani predstierať. Ona si jednoducho užije aj v práci. Priamo na pľaci. „Porno mi pomohlo splniť si mnoho erotických aj iných snov,“ povedala v jednom z rozhovorov. Je to tak trochu ako nábor báb do porna. Avšak pravda je, že v tomto biznise žiadnej žene nič nechýba.