MENU
Menu

Sexy Pipka Khloe Kapri – na hranie priamo z Las Vegas

Ak máte radi hravé mačičky, tak si pochutíte na tele tejto blondíny ako na čokoládových jazýčkoch. Khloe Kapri má totiž 21 rokov a predstavuje šelmu, ktorá sa vrhla do víru Las Vegas. Narodila sa, vyrastala aj žila v meste hriechu, hazardu a porno herečiek, ktoré majú v kluboch svoje privátne šou.

Khloe Kapri – na hranie priamo z Las Vegas

Baba z takého mesta jednoducho nie je niekto, kto sa rozhodne zarábať si ako sekretárka v realitnej firme. No a výsledok máte pred sebou. 90 - 60 - 90, blond vlasy a k tomu prepichnuté bradavky.

Zakúsila mnohé
Byť na dosah Las Vegas znamená byť na dosah bohémskemu životu. V ňom sa mnoho žien môže stratiť, ale Khloe Kapri to zvládla vykorčuľovala s noblesou a dokonca v meste hriechu našla svoje miesto. Nie je to jednoduché sa tu presadiť. Pretože hoci je hlad po nahých ženách vysoký, sem prúdia tie najkrajšie prsia a nohy z celej planéty. Preto ani Khloe nedostala hneď dobré ponuky, musela sa vypracovať.

V Las Vegas si môžu promotréri nahé ženy vyberať, ale Khloe na to išla s jasnou hlavou. Založila si profil na erotickej kamere, kde mala značný počet fanúšikov. Následne prišla do baru a povedala, že ak dá inzerát, v podniku bude plno. Skúsili a tak si muži z blízkeho aj ďalekého okolia našli cestu do Las Vegas, aby si túto krásku pozreli naživo.

Prešla aj na pikantné scény
Blondínka s dlhými vlasmi a postavou ako cvičiteľka jogy sa predstavila v erotickom filme najprv opatrnej produkcie. Vlastne nerobila nič viac, ako len to, že sa ukájala rovnako ako pred kamerou doma v izbe. Akurát k tomu zrazu mala svetlá, produkciu a kamery. Na jej prepichnuté bradavky sa hneď chytili manažéri fetiš žánru a tak sa pre nich stala novou šťukou v rybníku. Pochopili, že Khloe Kapri sa nebojí ani jemnej bolesti a tak mali okamžite k dispozícii krásku, ktoré sa prihlásila k BDSM žánru. Ako by ste ju radi videli vy? Ako nežnú cicu, alebo takú, ktorej dáte päť a dvadsať na zadok a ona sa vám za to odmení kvalitným orálnym sexom?

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia