MENU
Menu
Kenzie Madison.

Sexy Pipka Kenzie Madison: Z pláže vás vezme rovno do postele

Prvé zahrievacie kolo sexuálnej atraktivity rozbalí na horúcom piesku Miami. Jej rodné mesto, jej ihrisko a neuveriteľné možnosti. Práve za ne je táto 22-ročná slečna vďačná. Ak by sa totiž narodila kdesi v Prešove, svet by o nej asi toľko nepočul. On sa však chytila príležitosti a nepustila ju.

Byť slávnou a bohatou
To je sen každej ženy. Niektoré sa však dopracujú k majetku len tým, že sa dobre vydajú a potom sa nemôžu rozviesť ani za svet. Kenzie myslela inak. Má krásny zadok, priam dokonalé telo a prsia, tak tie sú božské. A ona si povedala, že prečo by mali patriť len jedinému boháčovi. Zlatú klietku vymenila síce za vlastnú kariéru, ale nie je závislá od žiadneho muža. Práve naopak, mnohí sú závisí od nej.

Každodenná dávka Kenzie
Ako sa dostala k erotickému biznisu? Ako mnoho žien v USA, ktoré nie sú extra hanblivé. Oslovili ju hľadači talentov a ona pohotovo nerobila okolky a dala dole podprsenku aj nohavičky. Bolo rozhodnuté. Mala všetky predpoklady, aby ju pozvali na kasting. Ukázala sa ako skúsená a tak prišli fotky aj filmy, kde už to nebolo len o obkukávaní. Sex miluje, užíva si ho, má niekoľko kontraktov, ktoré z nej robia bohyňu mužských snov. Mnohým mužom však nestačia oficiálne fotografie a tak sa pre Kenzie otvoril ďalší zdroj príjmu a to jej privátne fotky a videá zo súkromia. No a tie sú k dispozícii každý deň. Ak sa do nej zamilujete, ukáže vám všetko, ale zadarmo to nebude.

Biznis plán, ktorý jej vychádza
Už dva roky usilovne pracuje na svojej kariére erotickej herečky. Pracuje od rána a často do neskorého večera. Popri práci si však dopraje mnoho času aj na zábavu s priateľmi Ako sama potvrdila v jednom z mnohých rozhovorov, na stabilný vzťah sa zatiaľ necíti . Má však rada sex s mužmi aj ženami a preto pre ňu monogamný vzťah asi nikdy nebude. Aj vďaka takémuto jej naladeniu si ju môžu užívať muži po celej planéte s pocitom, že aspoň na chvíľku je aj ich.