MENU
Menu
zdroj: Erocurves/kendraheart
Kendra Heart.

Sexy Pipka Kendra Heart: Mladá a veselá slečna má rada šťastné konce

Predstavte si, že stretnete Kendru Heart v bežnom živote. Poviete si, že má niečo do seba. Azda ako každá mladá žena, ktorá sa rada smeje, púta na seba pozornosť a spod trička jej presvitajú stojace bradavky. Pretože je rada obdivovaná aj keď nie je nahá.

Obdivu sa nevie vzdať
Kendra Heart má 27 rokov a filmy pre dospelých už štyri roky. Pýtať sa jej na obľúbené polohy, preferovaných mužov, alebo nebodaj ich počet prestáva dávať zmysel. Jej prostorekosť nás však berie niekam omnoho hlbšie ako len pod jej nohavičky. Priamo do duše. Pritom ostáva pannou až do konca života. Hviezdy jej totiž toto znamenie nadelili do vienka a sním aj charakterové vlastnosti, ktoré sa pre ženu pracujúce v erotike naozaj hodia. Je precízna, prácu robí poriadne a nenecháva veci len tak rozrobené. To znamená, že napríklad aj ranná erekcia jej partnera nikdy nie je len bežná samozrejmosť. Pre Kendru Heart je to výzva, ktorú jednoducho ona musí dokončiť do zdarného konca.

Má to rada z každej strany
Milostné praktiky môže všetky. Nepohrdne ale ani drsnejším zaobchádzaním. Ak si má vybrať partnera do postele, tak si radšej zvolí drsného motorkára, ako sladkého historika milujúceho poéziu. Čo sa však týka filmových úloh, vie sa dokonale vžiť nielen do pozície subinky, ale ak treba, tak roztiahne nohy aj ako prísna profesorka, ktorá ide dať mladému a neskúsenému študentovi hodiny sexuálnej výchovy v praxi. Navyše aj čo sa týka anatómie, je táto baba vcelku skvelá. Dokážete si u nej vyskúšať všetky otvory, ktoré vedia na ženskom tele spôsobovať potešenie.

Na úpravu si potrpí
Na tele Kendry Heart nehľadajte žiadny silikón, piercing ani tetovanie. Je to kráska, ktorá si potrpí na naturálny vzhľad. Sama práve prirodzené ženy považuje za najatraktívnejšie a aj muži prirodzenosť v pornosvete oceňujú. No rada sa upravuje. nielen zmenami účesu, ale aj tam dole. Keď si sťahuje  nohavičky, je rada, ak môže partnera a svojich fanúšikov potešiť aspoň drobnou zmenou. Tak ju v galérii môžete oceniť.