MENU
Menu

Sexy Pipka Kelsi Shay – s banánom je nebezpečná

Internet je skúpy na informácie o žene, ktorá má 24 rokov a je tak krásna, že by pokojne mohla byť aj miss niektorej krajiny. Ak by tie nemali zakázané sa istý čas vyzliekať donaha. Pretože Kelsi si prakticky celú svoju doterajšiu kariéru postavil na jednej z najlepších ženských vlastností - záľube v nahote. Tak si ju vychutnajte aspoň virtuálne.

Kelsi Shay – s banánom je nebezpečná
Dostala len to, čo chcela
Rodáčka s Missouri dlho hľadala životnú cestu, ktorou sa vybrať, no všetko uľahčil porno server známej značky, ktorý zverejňuje profesionálnu erotiku, ale umožňuje ak bežným ľuďom vytvoriť svoj profil a zdieľať fotky či videá. Najprv to teda boli nesmelé pokusy ukázať bradavky a nakoniec sa stala jednou zo žien, ktorá aktuálne patrí k špičke erotickej kinematografie. Ak nafotí nové exkluzívne fotky, muži sú ochotní kúpiť si kvôli tomu aj erotický časopis.

Koža, latex a bičík
Plus nesmieme zabudnúť na banán. To sú jej obľúbené erotické hračky, s ktorými sa nechala zvečniť v mnohých foto seriáloch. V biznise ale nie je dlho. Nebola to teda baba, čo dostala svoji šancu hneď. V profi lige pôsobí iba jeden rok, ale úspešne. Etablovala sa aj v Playboyi a fotila ju Holly Randall, ktorá dokáže zo ženy dostať všetko to, čím je krásna. S Kelsi nafotila jazdeckú kolekciu v koži a vysokých podpätkoch, na konci jej však ostali už len tie podpätky. Je to žena, ktorá vyzerá nežne, ale viete si ju predstaviť, ako vám plieska ako dominá päť a dvadsať na holú.

Aká je to vlastne žena?
Túto otázku je veľmi jednoduché zodpovedať. Jednoducho baba pre každého. Máte radi blondínky, brunetky, alebo ak má vlasy vášnivo ohnivé? Potrpíte si na vyholený rozkrok, alebo pásik? Stačí povedať, Kelsi vám splní vaše želanie. Pri podrobnejšej analýze jej kariéry zistíte, že sa snaží byť na fotografiách vždy iná. Mení farbu vlasov, strihy na ohanbí, iba tá vášeň v očiach a chuť na sex u nej ostávajú stále rovnaké. To naznačuje, že jej kariérna je aspoň na ďalších pár rokov neohrozená.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia