Menu
zdroj: Erorcurves/kelsimonroe
Kelsi Monroe.

Sexy Pipka Kelsi Monroe: S takými krivkami by vyhrala aj súťaž krásy

Ženskej nahoty nie je nikdy dosť. Čo svet svetom stojí, budeme jej chcieť stále viac a viac. Nie je predsa nič príjemnejšie, ako pokochať sa pohľadom na krásne krivky nahej ženy.

Ale v podstate je ešte niečo atraktívnejšie, ak teda zohľadníme, že sa telom nebudeme len kochať , ale si ho vyskúšame aj na upokojenie. Kelsi Monroe je k dispozícii pre oba prípady.

Priamo z Floridy

Kto bol niekedy v živote na Floride tak dobre vie, že kraj tohto sveta je akoby z inej planéty. Kultom miestnych ľudí je tu formovať svoje telá do absolútnej dokonalosti. No a výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Chcú ich prezentovať. A tak je tu nielen extra veľká záplava fitness centier, ale rovnako tak aj pláží, kde sa už ženy zahaľujú. A k tomu priamo úmerne rastie aj počet mužov, ktoré talentované herečky lovia do erotického biznisu. Florida je jednoducho liaheň toho najlepšieho, čo sa dá v porne vidieť. A Kelsi Monroe je presne jednou z týchto krásnych potvoriek.

Zaoblili sa jej krásne trojky

Žiadna plastická operácia. Prsia má prirodzené, horúce, krásne poddajné, ale skutočne vzrušujúce. Nepotrebovala žiadne skrášľovacie procedúry a rovnako tak si vystačila aj s fitness programom, aby vyzerala tak ako dnes. Zadoček má väčší, ale len tak aby bola radosť po ňom capnúť, aj užiť si jeho pohladenie. Predstavuje totiž krivky, z ktorých muži musia dosiahnuť erekciu, či sa im to páči, alebo nie, Či je to vhodné, alebo nemiestne.

V brandži si ide svoje

Stále pod tridsiatkou, ale najazdené už ma tisíce hodín kvalitného porna. Páči sa jej byť v centre mužskej pozornosti, ale rada si užije aj ženské partnerky. Skupinový sex jej nerobí problém, akurát nemá príliš rada dlhé natáčania počas horúcich dní. Samozrejme je o ničom inom, ak je kulisou vilka s bazénom. Vtedy dokáže obšťastniť mužov, ženy aj divákov. Pretože ona vie, čo spôsobuje príjemné zimomriavky na zátylku. A s tým presvedčením dáva nohy od seba.