Menu
zdroj: Erocurves/kaycarter
Kay Carter.

Sexy Pipka Kay Carter: Od svätice má táto žena naozaj ďaleko

Lákajú vás šťavnaté, dobre stavané blondíny s dlhými vlasmi a štíhlymi nohami? Presne takou je Kay Carter, ktorá je ako vystrihnutá z erotických snov prakticky každého muža. Nech robíte čokoľvek a snívate o akýchkoľvek ženách, tak Kay Carter je babou, pri ktorej určite nezaspíte.

Vytvorte si čas a priestor

Najlepšie niekde v súkromí, aby ste si dokonale mohli prelúskať jej foto galériu. Pretože len čo otvoríte jej zvodné fotografie, pochopíte, ako funguje mužská anatómia v praxi. To znamená, že nepotrvá dlho a mozog sa vám odkrví a penis začne pevnieť. Vie o svojej čarovnej moci a preto čaruje denne nové a nové sny pre mužov, ktorí radi snívajú o jej tele v mnohých podobách, ale hlavne aj polohách. Prešla si počas života mnohými skúškami, agentúrami aj profesiami. No vždy to skončilo tak, ako asi čakáte. S nohami od seba.

Nie je to len o klasike

Jej život je svet erotiky a preto pozná metódy, ako spraviť z chlapca chlapa a to nemusí chodiť ani na vojnu. Pretože len čo sa objaví na scéne, každý chlap razom dospeje, zmužnie a je pripravený zažiť pôžitky, ktoré mu môže poskytnúť len žena so štvorkami, plnými perami a zadočkom stvoreným k dávaniu slasti. Nikdy sa netajila tým, že jej milostné otvory sú k dispozícii mužom. A to aj viacerým naraz. Ako neraz priznala v pikantnom rozhovore, tak jej cieľom je uspokojiť čo najviac mužov. Dokonca sa zúčastnila aj viacerých erotických súťaží, ktoré jej vyniesli slávu a mužom uspokojenie a zážitky na celý život.

Príbehy jednej blondíny

Má 27 rokov a pochádza v Kalifornie. Narodila sa v znamení raka, čo ju predurčuje k tomu, aby volila vždy citlivý prístup a nebola len príliš povrchná. Možno sa to nezná a poviete si ľahšia blondína, ktorá sa živí telom. No má aj dobré intelektuálne zázemie. Nedokončila síce medicínu s červeným diplomom, ale neustále sa snaží študovať a rozvíjať svoje vedomosti. Jej záľubou je história a antropológia. Medzi tie najlákavejšie kapitoly ľudských dejín patrí podľa nej vývoj ľudskej sexuality. Fascinujú ju výjavy skupinového sexu, ktoré boli v histórii často považované za posvätné. Touto optikou by totiž bola Kay Carter jasnou sväticou. Modliť sa k nej nemusíte. Ona si kľakne pred vami, rozopne vám nohavice, ale v tom momente akoby ste vstúpili na prah nebeskej brány.