MENU
Menu

Sexy Pipka Katja - ruská krv a mlieko

Nemá umelecký pseudonym, jednoducho v modelingu používa výhradne svoje krstné meno. Katja si to však môže dovoliť. Vďaka tomu, čím ju príroda obdarila, by si táto Ruska pokojne mohla hovoriť aj pani Trumpová. Chlapom by to bolo jedno.

Katja - ruská krv a mlieko
Má 32 rokov a pomaly uvažuje, že s modelingom skoncuje. Márne ju prehovárajú, zbytočne posielajú lukratívne ponuky. Katja sa chce konečne začať venovať tomu, čo ju vždy priťahovalo, a tak si plánuje otvoriť obchod s oblečením. Síce sa rada vyzlieka, ale ešte radšej oblieka.

Žije v Moskve a tvrdí, že by ju nevymenila za žiadne iné mesto. Dobre pozná jej zákutia a vie, v ktorých baroch sa nachádzajú tí najšikovnejší chlapi. Nepotrebuje mať po boku niekoho, kto nevie, kam čo patrí, a keďže ona ponúka prvoligový posteľný zážitok, požaduje to isté aj od chlapa.

Keďže sa už chystá do erotického dôchodku, pomýšľa aj na to, že si konečne nájde stáleho partnera. V spálni ich už vystriedala desiatky a teraz chce vraj zbaliť pána dokonalého. Želáme jej veľa šťastia, aj keď takého asi nenájde. Určite ju však bude baviť aj samotné hľadanie.

Autor: Liam
Foto: Morazzia