Menu
zdroj: Erocurves/katiesloane
Katie Sloane,

Sexy Pipka Katie Sloane: Šťastná keď sa o seba môže rýchlo podeliť

Pochádza z Oklahomy, ako známy investičný miliardár. No s Warrenom Buffettom nemá spoločné nič okrem investičného naturelu.

Katie ale nepotrebovala žiadne obchodné školy, kontakty a dokonca ani nepozná akciové indexy. Ona pochopila, že jej najväčšie aktívum sa skrýva medzi nohami. No a to jej zarobí každý mesiac pekné peniaze.

Trochu perverzná, trochu nadšená, ale poriadne strelená

Základom je veriť sebe a svojmu telu. Má 22 rokov a už štyri roky ide ako píla s jediným cieľom, prebojovať sa medzi top porno hviezdy. Nie každý deň zažila vrúcne privítanie na pľaci. „Musela som sa vyrovnať s tým, že som často mala scenár, ktorý iné nechceli,“ spomína na svoje začiatky v porne Katie.

Je to ako nastúp do luxusnej reštaurácie, ale niekto v nej musí jednoducho aj šúpať zemiaky. No a práve tieto nízke pozície sú aj v biznise pre dospelých. Nikto musí robiť aj scény pre „fajnšmekrov“, ktoré nie sú práve mainstreamovým sexom. Katie vedela, že ak zatne zuby a občas aj čo – to prehltne, jej hviezda bude stúpať. Stalo sa. Po štyroch rokoch stúpa v rebríčkoch a aj zmluvy na scény sú exkluzívnejšie.

Dievča z ulice

Nemala za sebou nikoho. Len chuť preraziť a vyzliecť sa. Kasting za kastingom a sex, za ktorý nedostala občas ani pekné slovo. Možno aj preto, že neprišla ako veľká hviezda, ale ako baba z ulice. Vyzerá dobre, ale viac ako Barbie pripomína dievča od vedľa. Musela teda presvedčiť, že sa bude páčiť s nohami od seba. Za štyri roky sa pre mnohých mužov stala favoritkou, pre niektorých dokonca skutočnou bohyňou, ktorú majú každý večer v mysli, aby sa im príjemnejšie zaspávalo a uvoľnil sa tlak v nohaviciach.

Pekné sny o peknom živote

Práca ju baví, zvádzanie tiež, posúva sa v rebríčku hviezd a je čoraz viac obľúbená u fanúšikov. Výsledkom sú jej šťastné oči a úsmev na tvári. Blondínka, ktorá prišla do porna ako prirodzené žieňa a nikam z neho neodchádza. A teraz, keď si môže partnerov aj produkcie vyberať sa jej otvorili nové cesty v kariére. Vy si ich môžete vychutnať spolu s ňou v našej galérii.