Menu
zdroj: Eorcurves/katiedarling
Katie Darling.

Sexy Pipka Katie Darling: Nahá, alebo v negližé? Ťažko sa rozhodnúť

Pri otázke, aká žena je najkrajšia, 90 percent mužov povie, že nahá. Tí ostatní stavia na sexy negližé. Lenže Katie Darling je úchvatná v čipke a priam dokonalá aj nahá, bez nohavičiek a podprsenky. Ako sa vám páči viac?

Blondína s bujnými vlasmi

Poďme sa s ňou zoznámiť. Krásna dračica narodená v znamení raka. S dlhými krásnymi vlasmi v blond odtieni. A prsia? Tak tie má prirodzené, hrejivé, sú ako dve slnká na ktorých sa chce každý muž vyhrievať. Keď si zloží podprsenku ukáže dvorce a večne napriamené bradavky, tak vtedy každý pochopí, prečo sa žena považuje za krajšie pohlavie. Ak je reč o pohlaví, tak na tom jej si rovnako zgustne každý milovník nahého tela. Ani na luxusnej nudapláži neuvidíte tak krásne tvarované obliny.

Katie si bola vždy vedomá, čo skrýva pod šatami a vedela, že ak to svetu predstaví, tak už nebude stíhať chodiť do inej roboty. Presne to sa stalo pred dvoma rokmi, kedy podpísala zmluvu s priemyslom pre dospelých. A svet sa stal o jednu nahú ženu krajším miestom.

Citlivé fotky sú výsledkom dlhej prípravy

Fotografie aj celá produkcia Katie Darling je odlišná od iných mladých žien, ktoré sa rady vyzliekajú pred kamerou a objektívom. Ako (d)račica má citlivé vnútro a stále verí na lásku, hoci sa pohybuje v prostredí, kde je sex prioritou. Jej fotky aj filmy však vyžarujú akúsi nežnú umeleckú krásu. Preto keď o sebe vyhlasuje, že je modelka a herečka, nedá sa jej neveriť. Ke to žena, ktorá sa rozhodla, že z odvetvia, ktoré nemá práve lichotivú povesť, spraví niečo krásne. Začala sebou a dva roky sa jej darí presviedčať ľudí, že aj na žene s nohami doširoka nemusí byť nič vulgárne.

Pristane jej všetko

Krásna žena, ktorá síce žije v USA, ale reči jej tela rozumie každý. Zvodný úsmev nepozná rečovú bariéru. Rovnako tak nohy od seba naznačia každému mužovi, čoho by sa mal chopiť. Ako sama už neraz priznala, ona si prácu chce užívať. Má za sebou aj niekoľko fotení s partnerkami a partnermi, ale nikdy nešlo o nič vulgárne drsné. Radšej však pracuje v nahote so ženami a s mužmi sa stretne radšej výhrade v súkromí. Takto má podelenú prácu aj súkromie. Hoci v oboch prípadoch je rada aj nahá aj v negližé.