MENU
Menu

Sexy Pipka Katey - stelesnená nádhera

Katey je tajnostkárka. Keď vás zbalí, nepovie vám ani svoje priezvisko, aj keď je pravda, že v tom momente vás priezvisko asi zaujímať nebude. Keď sa totiž táto dáma vyzlečie, ostatné veci idú do zabudnutia. Muž sa už vie sústrediť len na jej krivky.

Katey - stelesnená nádhera

Prezrádza o sebe málo, vieme len, že je profesionálna modelka, ktorá sa veľmi rada vyzlieka. V práci i v súkromí. Tvrdí, že nielen rada berie, ale aj rada dáva a po večeroch sa rozhodne nenudí. Je to skutočne štedrá žena.

Chlapskú spoločnosť má mimoriadne rada, avšak iba v posteli. Zatiaľ nechce žiť s mužom v spoločnej domácnosti a ani dlhodobý vzťah jej príliš nesvedčí. Radšej si užíva život a slobodu plnými dúškami a keď potrebuje uvoľniť sexuálne napätie, jednoducho si nejakého muža nájde. Kandidátov má veru požehnane.

Jej lovným revírom sú tichšie bary a nie diskotéky. Katey vraví, že nepotrebuje nevycválaného mladíka, ale skôr džentlmena, ktorý vie, ako pristupovať k ženským potrebám. Na oplátku ponúka svoje vlastné služby, o ktorých sa väčšine chlapov navždy iba sníva.