MENU
Menu

Sexy Pipka Kate Kennedy – herečka v zácviku

Môžete ju nájsť v mnohých fetišistických scénach a klipoch. Pritom BDSM nie je len jej pracovnou náplňou, ale aj životnou záľubou, rovnako ako samotný sex. Vyrastala síce na katolíckej škole, ale striedanie chalanov jej nikdy nebolo cudzie. Pretože čím viac mužov pomiluje, tým viac v živote zažije rozkoše. Také je jej presvedčenie.

Kate Kennedy – herečka v zácviku

Už od pätnástich plná hlava sexu

Kate Kennedy má 25 rokov a má tak desaťročné výročie toho, ako sama hovorí, keď začala byť posadnutá sexom a telesnými pôžitkami. Približne v tomto veku spoznala, čo to znamená celé dni masturbovať a trieť si klitoris. Nevedela prestať s prežívaním orgazmov. Napriek tomu sa až v sedemnástich rozhodla požiadať o výpomoc chalana. Bola to jej oficiálna strata panenstva a priznáva, že sa tým odštartovala jedna veľmi divoká erotická jazda životom. „Sex som príliš nespájala s citmi, čo mi umožňovalo prežívať sex naplno, poznávať, užívať si," hovorí otvorene o svojej sexuálnej ceste životom. A to všetko za kamerou. Mimochodom ani popri sexe nestratila chuť na masturbáciu a na ukájanie podľa jej vlastných slov vynakladá každú voľnú chvíľu. Aj preto často mešká na stretnutia, chce si ešte odmasturbovať svoje.

Prvý raz nahá a nadšená
Netrvalo dlho a zoznámila sa s pár ľuďmi v sexuálnej brandži. A tí v jej tele a sexuálnom nasadení videli potenciál. Navrhli jej prvú scénu a ona spomína. „Bolo to úžasné. Zábavné, príjemné, živočíšne, jednoducho som si to všetko užívala a na konci prišiel honorár. Od tej chvíle som si nevedela predstaviť, že budem robiť niečo iné," smeje sa. Neprestalo ju to baviť s mužmi, ženami ani v skupine.

Je to slečna, čo má rada obojky a podpätky
Vďaka tomu, že si nespája sex len s láskou, ale vysokou mierou pôžitku, tak rada skúša experimentuje a rada vás nakope do zadku, inokedy vám ho nastaví, aby ste si s ňou robili, čo uznáte za vhodné. Je switch a teda vie byť dominou aj podrobeným šteniatkom. V ktorej úlohe sa vám viac páči?