MENU
Menu
zdroj: Erocurves/katanakombat
Katana Kombat.

Sexy Pipka Katana Kombat: Žena, s ktorou si to nechcete rozhádzať

To meno vám určite znie povedome. Možno ste nikdy nevideli film, kde stvárnila hlavnú úlohu, ale niečo vám to hovorí. Nemusíte sa hanbiť. Nenaznačuje to, že pozeráte od rána do večera filmy s hviezdičkou. Iba to, že máte všeobecné vzdelanie.

Dokonale vás zabaví
Katana Kombat je ako postava z bojovej hry. Počítačová hra Mortal Kombat je dlhé roky stálicou a každý chalan, čo kedy chytil ovládač tak sa s ňou musel stretnúť. Pri Katane Kombat však do rúk už beriete úplne iný joystick, hoci nemožno poprieť, že zábava bude ešte aj väčšia.  Uvedomuje si hravosť svojho mena. A urobila to schválne. Sama je totiž nesmierne hravá. Idete sa s ňou zahrať? Ponúka mnoho úrovní, do ktorých sa s ňou môžete vydať. Od klasických hier s erotickými pomôckami až po skutočne divoké scény.

Hra na lásku
Katana Kombat je žena, ktorú chcete, pretože krivky neklamú. Sú jednoducho jedny z tých, ktoré nemôže muž prejsť bez povšimnutia. Vie o tom a hoci má tridsať, pri pohľade na jej telo treba uznať, že vek v jej prípade nie je na škodu. Dokonale zrelé žieňa s prsiami ako rozprávka nestarne. Jednoducho patrí k ženám, ktoré ak dajú nohy od seba, tak vás vôbec nezaujíma vek, skôr to, koľko čísel s ňou vydržíte. Dokáže totiž muža vzrušiť na počkanie, ale požaduje aj poriadny výkon.

Kostýmy miluje
Katana Kombat nie je len o hravosti a náhode. Kto pozná bojové hry, dobre vie, že postavičky v nich mali aj zvláštne schopnosti a unikátne obleky. No a Katana obleky priam zbožňuje. Miluje predvádzanie sa, ale nikdy sa nevedela zmieriť s tým, že ak bude modelkou, ľudia budú na nej obdivovať len šaty. Preto svoje kostýmy dnes vyberá tak, aby nemali nikdy ďaleko od  a dokonale ukázali jej erotickú iskru. Má rada aj maskovanie. Pretože v ňom sa skvele tvári ako domina a občas aj slúžka, ktorá vás obslúži. Pri pohľade na jej telo pochopí každý muž, že Mortal Kombat je pre deti. Dospelí si na hru aj zábavu radšej vyberú Katanu Kombat.