Menu
zdroj: Erocurves/katdior
Kat Dior.

Sexy Pipka Kat Dior: Skutočná profesionálka ukáže všetko, čo treba

Keď sa povie Dior, je to záruka luxusu, kvality a naozajstnej prestíže. Rovnaká je aj Kat Dior. Americká hviezda erotického filmu a nahej scény. Deväť rokov odkrútených na scéne, to už je čas, aby sme trochu zbilancovali jej pôsobenie.

Krásne prsia ako z rozprávky

Čo si budeme nahovárať? Kat patrí do prvej ligy erotickej branže. Nielen pre svoje výkony, ktoré sú naozaj úctyhodné. Ona totiž prehlasuje, že uspokojí každého, kto sa uspokojiť nechá. A ten, kto má nejaké tie škrupule, otázniky a ostych, tak tých veľmi rýchlo spracuje, len čo si dá dole podprsenku. A je to pravda. Pretože svojim prsiam venuje dostatok priestoru, pozornosti a dotiahla ich do skutočnej dokonalosti. Sú to krásne plné trojky s priam čarovnými bradavkami, no a tie dvorce. Tak na tých, by sa pokojne dal odohrať aj erotický Wimbledon. Máte chuť si po nich pojazdiť jazykom a vziať bradavky medzi pery? To nie je žiadny problém, pretože Kat je otvorená každej zábave, ak ide o potešenie tela. O svojich prsiach hovorí ako o svojich pokladoch a ich hladkanie, dráždenie, bozkávanie aj stimulácia jej prinášajú salvy pôžitku. Nech sa páči. Máte ju tu krásnu, nahú a hlavne vyzlečenú. 

Miluje svoju prácu

„Byť nahou je úžasné,“ tvrdí Kat a preto nemohla začínať inde ako pri striptízovej tyči. V osemnástich milovala tanec, peniaze, pozornosť a nahotu. Pri voľbe povolania si teda rozhodne nemohla vybrať nejakú prácu, kde by musela nosiť rovnošatu. To je pre ňu jej vlastné telo, ktorým sa snažila preboxovať do prvej ligy. Išlo jej to sľubne. Pretože striptízové bary pri jej číslach doslova praskali vo švíkoch. A to aj preto, že obvykle mužom praskali aj rázporky na nohaviciach, čo dostávali tak silné erekcie iba z pohľadu. 

Preladila na cestu ku hviezdam

Život je podľa Kat jedno veľké striptízové pódium, kde sa každý vyzlieka. No niekto sa snaží dostať zo seba to najlepšie z intelektu, ona sa zo seba snaží dostať čo najrýchlejšie šaty, aby ukázala, že nepotrebuje drahé handry od Diora, aby zaujala. Ona sama je dnes módnou značkou. A pritom jej stačí, že si dá sieťované pančuchy, alebo obyčajné lacné samodržky a vyzerá ako skutočná hviezda. Je to vďaka darom prírody, ktoré dostala do vienka. Meria 157 centimetrov, váži krásnych 47 kilogramov a je to hravá šelma, s ktorou si užijete dni aj noci plné zábavy. A to dokonca ani nemusíte byť pri nej. Vďaka super produkcii ju budete vnímať skutočne intenzívne. Stačí kliknúť do našej galérie.