MENU
Menu

Sexy Pipka Karlee Grey – nádielka super kriviek

Patrí k najobsadzovanejším, najobľúbenejším a v súčasnosti aj najatraktívnejším herečkám v žánri, kde sa nenosia príliš nohavičky. Má prirodzený talent rozdávať radosť aj vzrušenie. Užite si jej poklady v plnej paráde.

Karlee Grey – nádielka super kriviek
Karlee Grey je hrdá Američanka, ale nie je úplne americkou pipkou, pretože pochádza z rodiny s brazílskymi a talianskymi koreňmi. Tá talianska strana sa udomácnila v jej temperamentne aj príjemne opálenej pokožke. Na rozdiel od iných žien totiž na krásny odtieň nemusí chodiť do solária. Tak isto má v srdci vášeň, v nohách tanec a v tele čistý sexepíl. No tu už zabrala aj brazílska časť génov a Karlee dostala zadok čistokrvnej Brazílčanky. Tak krásne formovaný a masívny, ktorý chodia obdivovať muži až do ďalekej Brazílie. Karlee ho ponúka aj v USA. Potom sa netreba čudovať, že je tak žiadaná.

Začala po dvadsiatke, ale s nasadením
Dnes má 25 rokov, ale na porno scénu sa dostala až po dvadsiatke. Počas tohto obdobia si užila mnoho príjemných chvíľ s mužmi, ženami, dozrela a aj vďaka mnohým dobrodružstvám zistila, čo by rada robila. Preto už krátko po nástupe na scénu, získala v roku 2016 nominácie na AVN a XBIZ Awards v kategórii Najlepšia nová herečka. Ale to nie je všetko, ona s tými nomináciami skrátka už počíta každý rok a občas aj niečo premení na zlato. O tom, že patrí k elite hovoria aj fakty, že je každoročne medzi najlepšími ako samostatná herečka, lesbická herečka, žena v trojke, žena s vibrátorom aj žena obkolesená stádom mužov v skupinovej scéne. Je multifunkčná a pri sexe sa prispôsobí vždy situácii.

Prirodzene krásna aj obdarená
Jednou z výhod, ktoré Karlee Grey má, je prirodzená krása. Nepotrebovala umelé prsia, má svoje vlastné. Zvodné, pekne tvarované trojky. Navyše prirodzenosť a naturizmus je to, čím žije aj väčšinu roka. Nerada je tuctovkou, je hrdá na prirodzený tvar svojho poprsia a zároveň aj rozkroku. Ten si upravuje tak, aby sa potešili aj muži, ktorí nemusia vždy len vyholenú pokožku. Rada im dopraje aj potešenie z intímneho pásika. Takže nech sa páči, jej prirodzenosť v galérii si určite vychutnáte.