Menu
zdroj: Erocurves/karintorres
Karin Torres.

Sexy Pipka Karin Torres: Latino slečna stvorená pre potešenie

Ženy vedia byť krásne, zvodné a atraktívne aj v prípade, že nemajú na hrudi minimálne štvorky.

Milovníci lolitiek by vedeli rozprávať, čo v ich predstavách vzbudí pohľad na krásnu mladú babu z Venezuely. Je správne sladká, čokoládová a tak trochu pripomína tínedžerku, aj keď je už dospelá.

Malá, útla, drobnučká
Už meno Karin Torres, hoci je to pseudonym, ale veľavravný, nás zavedie na južnú pologuľu sveta. Karin Torres je totiž z Venezuely a za touto pikantnou kráskou sa rozhodne oplatilo vycestovať. Má len 161 centimetrov, takže má výšku priemernej školáčky na strednej a k tomu aj priamo úmernú postavu. Dokonca by ste ju mohli použiť ako činku na bench presse. A to aj v prípade, že ste doteraz ani nešli okolo posilky. Jej telo je skutočne jemné a ak máte radi hru na školáčky, je presne tou, ktorá vám dokáže vyhodiť poistky, zoskratovať systémy a myslenie presuniete do nohavíc. Máte chuť sa o ňu starať, vziať si ju za ženu, zniesť jej modré z neba, ale pred tým všetkým ju poriadne pomilovať.

Tri roky na scéne
Z Venezualy ju vytiahli do USA. Pretože o ženu, ktorá má chuť a ambíciu presadiť sa na poli erotiky sa vždy nájde nejaké to vízum alebo zelená karta. Začala predstavovať svoje telo s plným nasadením. Ukázala, čo všetko žena ukázať môže a nabažiť sa jej je nemožné. Má tváričku ženy z juhoamerickej telenovely, telo školáčky a dušu pornoherečky. To je kombinácia ako stvorená na úspech medzi mužmi.

Zatiaľ je najradšej sólo
Pustiť k nej muža, by občas bola škoda. Najlepšie si ju vychutnáte samostatne. Je to ako ochutnávka pikantného chilli con carne, pri ktorom zistíte, že k nemu nepotrebujete tortillu. Preto za tri roky v biznise nemá na konte filmy, kde by jej telo zakrývali iní muži. No povedzte, nie je najlepšia taká ako je? Nahá, krásna, rozpálená? S nohami od seba a exotická. Vychutnajte si jej telo pred záverom roka a ten nový bude o zážitky krajší. Pretože na Karin Torres sa nezabúda.