MENU
Menu
zdroj: Erocurves/kamrynjayde
Kamryn Jayde.

Sexy Pipka Kamryn Jayde: V priebehu roka sa stala veľkou hviezdou

Keď sa žena vo veku 22 rokov rozhodne vstúpiť do biznisu s filmami pre dospelých, väčšinou to robí postupne. Kamryn Jayde je však iná.

Filmy pre dospelých síce nakrúca len rok, ale stihla ich natočiť viac než mnohé jej kolegyne, ktoré su v brandži podstatne dlhšie. Kamryn si tiež zvolila tak trochu opačný postup. Zatiaľ čo väčšina žien začína s fotením a postupne prejde k súloženiu pred kamerou, ona sa neostýchala a začala rovno s filmami. Až neskôr si skúsila aj erotický modeling.

K nakrúcaniu ju vraj viedla hlavne myšlienka, že si chce zároveň užívať i zarábať peniaze. Tiež si uvedomovala, že už na škole bol tak trochu divokejšia než väčšina jej spolužiačok. A skôr ju to ťahalo k mužskej spoločnosti, hoci pred kamerou až taká prieberčivá nie je.

Kamryn si v budúcnosti chce založiť vlastnú modelingovú agentúru, ktorá bude pomáhať mladým náruživým ženám v budovaní kariéry. Ako inak, tej pred kamerou a fotoaparátom. Presnú víziu však zatiaľ nemá a na súčasnej pozícii chce zostať čo najdlhšie. Aj keď vlastne v práci pozície často strieda.