Menu
zdroj: Erocurves/kaisanord
Kaisa Nord.

Sexy Pipka Kaisa Nord: Muži majú pri pohľade na ňu krajší deň

Výdatná ruská kráska je ako poctivý kaviár. Drahá, každý ju chce a to, či ju máte radi alebo, nie ostáva úplne druhoradé. Pretože ju jednoducho chcete a za akúkoľvek cenu a už len vnímať jej chuť a vôňu robí obyčajný deň unikátny. Dokonca Kaisa má ešte jeden benefit, dokáže pôsobiť aj na diaľku.

Z východných pláži

Prirovnanie s kaviárom nie je náhodné, pretože ten najlepší kaviár pochádza práve z morí, ktoré patrí Rusku a práve z tejto krajiny pochádza aj kráska Kaisa Nord. Taktiež žena prvotriednych kvalít. Má 29 rokov a narodila sa v znamení raka. Je teda nielen sexuchtivou mašinou, ale aj citlivou ženou, ktorá vie, čo sa patrí, Teda hlavne smerom k mužom. Žiadneho by nenechala neukojeného, ak by sa k nej prihlásil penisom. A máte jednu istotu, že práve pri nej sa muži k svojimi penismi intenzívne hlásia. Pretože máloktorý vydrží sedieť v pokoji.

Z moskovských predmestí až na výslnie

Moskva je mesto plné protikladov. Na jednej strane ulice bezdomovci na druhej stoja Maybachy. V týchto extrémoch si aj Kaisa mohla vybrať. Buď bude pracovať za podradné peniaze kdesi na predmestí, alebo chytí životnú šancu za pačesy. Tá prišla v podobe pozvania na erotické fotenie. Pretože pár mužov si ju všimlo v podniku, kde brigádovala a dali jej ponuku, ktorá sa neodmieta. Prišla dala dole nohavičky, podpísala pár papierov a zrazu jej prišli peniaze priamo na účet. Výsledkom bolo, že sa stala z večera do rána pornohviezdou. Vedela, že jej šťastné trojky a večne hladný rozkrok ju v tejto práci nesklamú a ona má šancu na poriadne divokú kariéru.

Predvádza dokonalé scény

Rozkrok má do posledného chĺpka oholený. A to je nielen preto, že má rada hygienu. No rada ukáže jej nadanie. Talent, dalo by sa povedať. Jej ohanbie je totiž ako z výkladu dokonalých ohanbí. Má krásne tvarované a veľké pysky. Je skutočne nádherná a vzrušujúca. Preto so svojim pohlavím rada pracuje pred fotoaparátom, ale aj pred kamerou. Rada sa nechá ukájať erotickými hračkami, ale prirodzene nepohrdne ani poriadne tvrdým penisom. V každom ohľade, je to žena, ktorá má čo ukázať a existuje milión dôvodov, pre ktoré sa oplatí na ňu pozerať.