MENU
Menu
zdroj: Erocurves/josephinejackson
Josephine Jackson.

Sexy Pipka Josephine Jackson: Na jej krivky sa jednoducho nedá zabudnúť

Podľa jej umeleckého pseudonymu by ste určite nepovedali, že ide o Ukrajinku. Lenže keď sa raz pozriete na jej telo, už si ju určite zapamätáte. Jospehine Jackson má totiž nezabudnuteľné krivky.

Má len 25 rokov, ale preskákala si toho naozaj veľa. Nielen po pracovnej stránke, hoci aj v robote skáče z jedného pľacu na druhý. Nakrúca totiž skutočne vo veľkom a rozhodne nejde o snímky, ktoré by boli vhodné pre mladistvých divákov.

AJ v súkromí je poriadne prelietavá. Nechce sa viazať a stály vzťah jej naháňa rovnakú hrôzu ako pavúky a chlapi so slabou kondičkou. Jospehine pri sebe potrebuje partnera, ktorý je po fyzickej stránke poriadne namakaný. Nemusí mať svaly, ale výdrž je jednoducho nevyhnutná.

Josephine vytrvalo pracuje na hľadaní toho najlepšieho milenca. Má rebríček TOP 5 tých najlepších a tvrdí, že nie všetci v ňom účinkujú aj vo filmoch pre dospelých. Mala už chlapov s bežnými zamestnaniami, ktorí by podľa nej mohli v pohode súložiť pred kamerou a byť hviezdami. Nuž, platí, že tichá voda brehy myje.