MENU
Menu
Jewelz Blu.

Sexy Pipka Jewelz Blu: Výstredná dievčina s tajomným sexepílom

Blondína, bruneta, prípadne ryšavá. To sú farby ženských vlasov, ktoré obvykle riešime v otázke sympatií. Ale čo tak modrovláska? Na tú príliš zvyknutí nie sme.

Lenže nemecká hviezda erotickej scény Jewelz Blu si z modrých vlasov spravila poznávacie znamenie. A rozhodne nevyzerá ako Majka z Gurunu, ale ako poriadne šťavnatá samička. Veď posúďte sami.

Modrá je vzrušujúca
Dvadsaťpäťročná Berlínčanka miluje modrú farbu. Na ženu trochu nezvyklé, ale ona si skrátka túto farbu obľúbila ešte v čase, keď bola žiačkou a cudnou dievčinou. Modré vlasy vyskúšala len čo jej to rodičia s prižmúrenými očami dovolili a okamžite sa rozhodla, že iné nechcte. Keď potom začala účinkovať v porno priemysle, tak sa stali modré vlasy jej poznávacím znamením. No a voľba pseudonymu? Jednoducho nič lepšie ju nenapadlo, ako spojiť sa s modrou a tak išla do toho. Dnes ju poznáme ako Jewelz Blu, ale meno aj tak nie je u nej to najdôležitejšie.

Miluje výstrednosti
Žena s modrými vlasmi je sama o sebe výstrednou, ale pri Jewelz Blu to nekončí jej zjavom. Ona sa rada výstrednosťami prezentuje aj na fotené. Erotické výstredné pančuchy, bielizeň a to ste ju nevideli v podpätkoch. Dáva si tak vysoké, že pripomínajú chodúle. Má rada bizarné veci, ale pritom jej nevadí ani celkom obyčajný sex. Napriek tomu dáva pri milovaní prednosť mužom s fantáziou, ktorí naplnia nielen jej telo, ale zabavia aj hravú a výstrednú myseľ. Na pľaci si rada vymýšľa divoké scénky a hoci nejde o žiadne extrémy, má rada, ak súlož s ňou nie je len obyčajnou.  Čakajú to od nej aj samotní diváci.

Zopár vylepšení
Modrými vlasmi upgrade jej tela neskončil. Prsia má šik dvojky, ale vlastné prsia mala prakticky na nerozoznanie od muža. Jej tvár je pritom krásna, zadok krásne žensky tvarovaný a tak si prsia nechala vylepšiť. Dnes ich má presne do mužskej ruky s večne stvrdnutými bradavkami. Tie si môžete všimnúť aj cez plavky a sú skutočne lákavé. Radosť sa pozrieť na tie jej krásne oblinky. Aj exotické a excentrické krásky majú v erotike svoje miesto a aspoň mužom rozširujú portfólio žien, ktoré môžu obdivovať.