Menu
×

Sexy Pipka Jessyka Swan: V práci dáva zo seba absolútne maximum

Budapeštianska tmavovláska, ktorej často hovorili čierna labuť. Je totiž tak exotická, zvláštna a atraktívna. Výskyt podobných žien v prírode nie je samozrejmosťou. A preto keď sa rozhodovala , aké si zvolí meno pre svoju kariéru tak to bola práve Swan, v preklade z angličtiny, labuť. 

Utvorila super tandem

Jessyka sa nedostala k pornu len tak náhodne. Mala rada sex, to nepopiera, ale možno by sa nikdy nevydala na chodníčky nahým biznisom, ak by si nenašla partnera, ktorý bol pornohercom. Ukázal jej ako zaujať pred kamerou, ako si zarobiť slušné peniaze len tým, že sa doma nudí a zapne si web kameru. Doslova ju zaučil do konceptu života na scéne plnej nahých tiel. Uplatnila a etablovala sa relatívne rýchlo. Nakoľko sa ukázalo, že má talent na veci, ktoré ostatné dievčatá nie vždy zvládajú. Predsa len robiť praktiku hlbokého hrdla obdarovanému černochovi, je niečo, čo dokáže obrátiť žalúdok. No Jessyka sa len usmiala a prehĺtala. 

Vytvorila si svoj vlastný svet

V ňom dnes vládnu divoké orgie, muži, ktorí sa zmocňujú žien z každej strany. Sú to presne tí muži, ktorí sa stanú radi otrokmi, ak má žena v ruke bičík, ale vedia aj držať opraty, ak si žiada zlého chlapca do spálne. Keď za noc spraví aj niekoľko čísel, tak len s takým mužom je Jessyka spokojná na plachte. A keď sme už pri číslach, tak tie, ktoré charakterizujú túto maďarskú divožienku sú 156 centimetrov, 40 kilogramov a krásne dvojky, plné prirodzenej krásy.

Už vie, čo si žiada od života

Má len rok po tridsiatke, ale presne vie, že z porna sa neodchádza do dôchodku vo veku, keď sa tešia na dôchodok bežné zamestnania. A nechce sa dostať do kategórií starých mám. V pozícii MILF sa našla a málokto jej dokonca verí že už naozaj prekročila hranicu tridsiatky. Do budúcnosti však má smelé plány. Chce sa dať na umenie a nájsť si vo svojom živote viac priestoru na sebavyjadrenie. To, že nemusí byť pri tom oblečená, je jasné nám aj jej.