MENU
Menu
Jessie Saint.

Sexy Pipka Jessie Saint: Tínedžerka, s ktorou si užijete more zábavy

Dnes tu máme krásnu, nahú a naozaj stále tínedžerku. Má len 19 rokov, ale už sa ohliada po príležitostiach pre dospelých. Je tomu len pár mesiacov, čo sa naučila dávať nohy od seba za peniaze. Preto si každý filmovací deň na pľaci užíva. Dokonca má za sebou aj niekoľko nefalšovaných orgazmov.

Padlo dobré rozhodnutie
Mala osemnásť a chuť niečo v živote dokázať. Tak ako mnoho iných mladých ľudí. Na rozdiel od väčšiny však neostala len snívať a nečakala, že jej príležitosti padnú samé do lona. Ona si lono odhalila, spravila fotografie, odoslala ich do erotických agentúr. Potom čakala, či by niektoré mali záujem. Žije v Las Vegas, v meste, kde majú svoje pobočky tie najväčšie porno agentúry a tak nemusela čakať dlho. Na mladý, len pár mesiacov legálny rozkrok sa hneď ulakomili viaceré. Vďaka tomu dostala pozvánky na kastingy, ktoré okamžite naznačili, že hoci toto dievča nemá veľké prsia, o to väčší má potenciál.

O zmene neuvažuje
V devätnástich je ešte skoro na celoživotné rozhodnutia a tak treba brať s rezervou aj slová: „Nie, nechcem väčšie.“ To je odpoveď Jessie, keď sa jej pýtajú, či neuvažuje o zväčšení poprsia. Nemusí nosiť podprsenky, pri behu jej nezavadzajú a mužov vzrušuje ako v práci, tak aj doma. No na druhej strane, nič nie je isté. V devätnástich sa človek stále vyvíja a názory sa môžu zmeniť. To ale nič neuberá na to, že je to atraktívna, zelenooká blondína, na ktorej môžete oči nechať. Užiť si ju nie je hriech. Takýchto šťavnatých tiel po svete nechodí veľa.

Ľahká korisť
Jessie Saint váži len 45 kilogramov, čo je váha, pred ktorou sa nezľakne ani muž, ktorý nechodí každý deň mučiť bicepsy do posilňovne. Aj preto s ňou herci veľmi radi pracujú. Jej telo dokážu uchopiť v ľahu, v stoji, v akejkoľvek pozícii Pritom si pri nej každý môže pripadať ako silák. A to aj čo sa týka veľkosti prirodzenia. Jessie je vysoká len 162 centimetrov, takže pri nej aj 16 centimetrov v stoji vyzerá ako poriadny nástroj. Uspokojiť ju tak vedia aj priemerne obdarení chalani. Takých dokonca preferuje. Žiadne obrie nástroje nemusí.