MENU
Menu

Sexy Pipka Jessica LaRusso - vojačka, ktorá vás odzbrojí

Ladné krivky sa dajú dosiahnuť odhodlaným cvičením, ale pohľad, v ktorom sa muž utopí, je jednoducho dar. No a Jessica LaRusso disponuje jedným aj druhým. Na chlapa sa vie zahľadieť tak, že jej nekladie žiaden odpor.

Jessica LaRusso - vojačka, ktorá vás odzbrojí
Štyri roky slúžila v armáde a pohľad by mohla pokojne využívať ako zbraň. Veru to aj občas robí, najmä keď chce opačné pohlavie donútiť, aby jej robilo po vôli. Je však aj zvyknutá prijímať rozkazy, takže v posteli strieda nielen polohy, ale aj úlohy. Raz je v roli dominy, inokedy so sebou nechá poslušne narábať. Záleží, na čo má práve chuť.

K modelingu ju podľa vlastných slov priviedli peniaze. V armáde sa naučila, že ostych je zbytočná vec, a tak jej nerobilo problém vyzliecť sa. Vzhľadom na to, že si krivky vydrela v posilňovni, sa rozhodne nemá za čo hanbiť.

Návrat do vojska neplánuje, skôr by sa rada usadila. Na druhej strane však miluje aj hľadanie toho pravého, a tak hoci hľadá muža, s ktorým by roky tvorila pár, tak trochu dúfa, že ho ešte pár rokov nenájde. Aj vy premýšľate, ako sa jej votrieť do priazne?

Autor: Liam
Foto: Morazzia