Menu
zdroj: Erocurves/jessicablank
Jessica Blank.

Sexy Pipka Jessica Blank: Tmavými očami si podmaní každého muža

Iba pár mesiacov delí túto krásku od toho, keď bola ešte slušnou a stala sa oficiálne rozhoďnožkou. Jemnejšie povedané, stala sa hviezdou priemyslu pre dospelých. Zatiaľ len prostredníctvom nahých fotografií, ale je vidieť, že má pred sebou omnoho vyššie méty.

Vlasy princeznej, telo kráľovnej

Mohla by hrať Snehulienku, pokojne aj princeznú. Má jemnú tvár, ktorá nemá vrásky, ale nežný výraz. Nemá ešte ani tridsať, takže postava je skutočne hodná princeznej. Uživila by sa v škôlke, ako herečka detských predstavení, ale muži omnoho viac ocenia, že sa povenuje radšej im a ešte k tomu s pikantným príbehom. Naskočila na vlak erotiky s doširoka roztiahnutými vlasmi. Nežný výraz by ste od sexuálnej dračice nečakali a preto vás dokonale prekvapí, že v jej tele bije srdce sexuálnej mašiny. Dlhé blond vlasy, oči zvodkyne, keď ukáže prirodzené trojky, muži z nej idú do kolien.

Začala, pretože chcela...

Prešla si skutočne spletitou životnou cestou, ale erotický biznis nie je výsledkom jej predtým nepodarenej kariéry. Pracovala aj ako sekretárka, obchodníčka s realitami, ale nakoniec pochopila, že sa jej v živote žiada viac sexu. Navyše nie je zadaná, takže o niečom takom ako sex každý večer mohla len snívať. Prípadne požiadať po pomoc umelohmotného pomocníka. Tomu neraz potrebovala vymeniť baterky už za pár dní, no prácu s ním si tak veľmi obľúbila, že aj na prvých foteniach si ho vzala so sebou ako talizman. Patrične ho využila a nikto v miestnosti ďalej nepochyboval, či má na túto prácu žalúdok, telo a talent.

Vyspelá a odhodlaná

Možno ju pokojne diskutovať za vychádzajúcu hviezdu erotického priemyslu. Je tak princezničkou, ktorá namiesto volánikov nosí čipkované nohavičky. Ale nie príliš dlho. Pretože to rozhodne nie je princezná, ktorá čaká na svojho princa na bielom koni. Hoci na „koníka“ si zajazdí rada. Má totiž v obľube, ak si diktuje v živote aj v posteli svoje vlastné podmienky. Jednoducho rozkošná.