MENU
Menu

Sexy Pipka Jenya - láka s láskaniu

Na Ukrajine vyrastajú skutočne krásne ženy a dôkazom je aj dáma, ktorá si hovorí jednoducho Jenya. Svoje telo považuje za chrám a nenechá s ním zle zaobchádzať, takže ani nepomýšľa na nejaké plastické operácie. Výnimkou je spálňa, tam si rada nechá hoci aj naplieskať.

Jenya - láka s láskaniu
Jenya pochádza priamo z Kyjeva a opačné pohlavie udivovala už dávno predtým, ako dosiahla plnoletosť. Až po osemnástke sa ale začala vyzliekať aj pred objektívmi fotografov. Rozmýšľala pragmaticky. Nechcelo sa jej ťažko pracovať a erotický modeling považovala za pomerne jednoduchý spôsob, ako zarobiť.

Príroda ju skutočne obdarila, takže sa Jenya skutočne má čím pochváliť. Nepotrebovala žiadne plastiky pŕs či nafúknutie pier. Jedinou úpravou, ktorú si nechala urobiť, je piercing v pupku. Vraj sa chcela trochu ozvláštniť.

Možno vám spôsobí smútok správa, že táto krásavica je už dávno zadaná. Tvrdí, že našla muža, ktorý plní všetky jej túžby, sexuálne nevynímajúc. A tak je spokojná aj s jedným chlapom a na neveru nemyslí. Až kým nenájde niekoho, kto ju bude priťahovať viac.

Autor: Liam
Foto: Morazzia