Menu
zdroj: Erocurves/jenysmith
Jeny Smith.

Sexy Pipka Jeny Smith: Zakotvíte priamo v jej prístave lásky?

Plnohodnotná ruská vlajková loď v plnej poľnej. Tak by sa dala charakterizovať Jeny Smith, ktorá okrem toho, že je erotickou modelkou, je aj úspešnou blogerkou, cestovateľkou a umelkyňou.

Pochádza síce z Ruska, ale to bolo už tak dávno, že si na domovskú krajinu vôbec nepamätá. Vyrastala v USA a Ruštinu dokonca ani neovláda. Má však iné kvality.

S vášňou pre telo
Jeny Smith k nám prichádza s ponukou plnohodnotného umeleckého zážitku na poli erotiky. Má po tridsiatke a teda nepatrí k ročníkom, ktoré ešte len spoznávajú svoje telo, ale patrí k ženám, po ktorej sa obzrie mladý aj zrelý muž. prakticky každý. Má totiž všetko, čo žena má mať. Krásne nohy, štíhly driek, atraktívne prsia a k tomu prírodné. Jeny Smith stavila vo svojom živote na umenie. Chcela písať, maľovať aj spievať, ale najlepšie zo všetkého jej išlo vyzliekanie. Navyše pri práci erotickej modelky môže uplatňovať svoje cestovateľské ambície a umelecké sklony si pestuje atraktívne hobby.

Nuda s ňou nie je
Akoby mohla byť so ženou jej vizáže nuda? Avšak treba si uvedomiť, že to nebude s ňou len o posteli. Hoci miluje erotickú bielizeň, sexy doplnky, spraví vám masáž nohami v podväzkoch, pre život hľadá muža, ktorý ocení nielen telo, ale aj citlivú dušu. O tom, že je to femme fatale a nie žiadna lacná dievka svedčí aj to, že už niekoľko rokov odoláva ponukám na porno. Odhalila už prakticky všetko, ale sexuálny život si sporí len pre vyvolených.

Odpíše každému, ale
Jeny Smith je modelkou, ktorá má rada svojich fanúšikov. Na rozdiel od množstva žien, ktoré chcú dať len nohy od seba Jeny ponúka na svojom blogu pravidelné články a pohľady do jej súkromia nielen prostredníctvom fotografií. Ak chcete, môžete jej napísať. Tvrdí, že odpovie každému, no má podmienky. Nechce čítať, ako ju muži milujú, chcú si ju vziať za ženu, ani čo všetko si s ňou predstavujú. Všetkým radí, že ona môže byť len inšpiráciou, ale skutočnú bohyňu a ženu svojho života majú hľadať v žene, ktorá je po ich boku. Takýto recept na život dáva mužom žena, ktorá má nohavičky viac dole ako na sebe.