Menu
zdroj: Erocurves/jenloveheart
Jen Loveheart.

Sexy Pipka Jen Loveheart: V kostýmoch si užíva, bez nich ešte viac

Anglická modelka Jen Loveheart má veľmi rada kostýmy. A ešte radšej sa z nich vyzlieka, veď vďaka tomu ju fanúšikova milujú.

Má 24 rokov a vyrastala na vidieku. Jeden by povedal, že vyrastie v konzervatívnu mladú dámu, ktorá zo seba dáva oblečenie dolu zásadne len doma a potme a ešte aj na pláži chodí v dlhých nohaviciach. Lenže Jen Loveheart si zvolila celkom inú cestu.

Už keď chodila na strednú školu, šepkalo sa o nej, že si rada užíva. Po maturite sa však rozhodla, že svoj životný štýl nebude držať v tajnosti. Odsťahovala sa do Londýna a vyskúšala šťastie v striptízovom bare. Odtiaľ potom putovala rovno pred objektív a stala sa jednou z najžiadanejších erotických modeliek vo Veľkej Británii.

Pri jej životnom štýle nemôže byť o partnerovi ani reči. Jen si vraj nevie predstaviť dokonca ani len existenciu v otvorenom vzťahu, pretože je dosť žiarlivá. A nájsť chlapa, ktorý by jej dovolil mať milencov, ale on by bol verný iba jej, sa Jen zatiaľ nepodarilo. Ale ktovie, možno raz takého objaví.