Menu
zdroj: Erocurves/jazminluv
Jazmin Luv.

Sexy Pipka Jazmin Luv: Žena, ktorá dá zabrať aj ostrieľaným chlapom

Ak patríte k milovníkom kvalitného vína, luxusných automobilov a exkluzívnych pôžitkov, tak žena ako Jazmin Luv presne zapadne do vášho portfólia.

Obľúbite si ju na prvý pohľad. Okamžite zistíte, že dnes sa tu vyzlieka žena pre horných desať tisíc. Je to luxusný zážitok už si po nej len zajazdiť očami od hlavy po päty. A to nehovoríme o jazde priamo v jej spálni. Tam sa však našťastie dá nazrieť aj dostať.

Škorpión z Las Vegas

Tak ju volajú v brandží. Má to dva dôvody. Tým prvým je, že sa skutočne narodila v znamení škorpióna a tým druhým, že jej neskutočne vášnivá a občas jedovatá. Opantá vás krásou a keď ste na lopatkách, tak bodne. Lepšie povedané, inak sa nabodne a vy sa cítite, že udrela vaša posledná hodina. Pretože ak na vás vysadne, tak je to ródeo. Poriadne divoký zážitok a vy si užívate rozkoš, ktorá sa zdá byť nadpozemskou. Má 21 rokov, štíhle telo, prirodzené prsia a miluje jazdiť dlho a dobre. Chceli by ste od ženy azda niečo viac. Vlastne, aby sme nezabudli, aj variť vie.

Koho chce, toho si zoberie

V Las Vegas je iný svet ako pod Karpatami. Ženy tu zápasia o svoj kúsok slávy na milión spôsobov. Jazmin Luv skúšala šťastie v kasíne, pracovala s realitami a rovnako chcela vykročiť na cestu modelky. S výškou 160 centimetrov ju však poslali z modelingového štúdia do vedľajších dverí, kde bol biely gauč a oblečenie nehralo úlohu. Nakoniec si povedala: „Prečo nie?“ Vyzerá predsa dostatočne dobre, aby sa nemusela za svoje telo hanbiť. A ona sa ani nehanbí.

Vytvorila si svet, ktorý je krásny

Snívať sen o množstve mužov v jej rozkroku začal a už počas strednej školy. Dokonca sa šepká, že kto v nej nebol, akoby nechodil na strednú. Čo je pravdy na tej povesti nevieme, no skutočnosť je taká, že Jazmin Luv je len dva roky v brandži a má viac videí, ako podstatne staršie harcovníčky. A to môže naznačovať práve jej sexepíl aj drajv, s ktorým sa vie oprieť do sexu. O praktikách je zbytočné hovoriť, ona ich zvláda s prehľadom všetky. Je to skrátka taký erotický zákusok. Vždy vám dobre padne.