MENU
Menu
Jay Kay.

Sexy Pipka Jay Kay: Príťažlivá Ukrajinka má rada jednoduché vzťahy

24-ročná Ukrajinka si dala veľmi jednoduché umelecké meno Jay Kay. Tvrdí, že aj ona sa je jednoduchá a nerada veci komplikuje. Možno aj preto išla hneď po strednej škole do vôd erotického modelingu, kde jej ku šťastiu stačí, keď sa vyzlieka.

Rozhodne nie je na zložité veci a preto sa nehrnie do dlhodobejšieho vzťahu. Je najradšej, keď sú veci s chlapom jednoduché a ide jej jedine o krátkodobé potešenie. V posteli je schopná sa aj rozdať, ale od partnera očakáva, že podá minimálne rovnako dobrý výkon ako ona.

Aj preto stavuje všetko na úprimnosť. Už keď sa s chlapom spozná, pomaly ho oťukáva a zisťuje, či z neho v spálni bude jednotkár, alebo naopak prepadne. Ako vraví, nechce sa jej strácať čas a preto do postele vhupne iba s tým, ktorého by oznámkovala ako dvojkára.

S úsmevom vraví, že si vedie podrobný denník svojich sexuálnych partnerov. Známkuje viacero kategórií, napríklad šikovnosť prstov či jazyka, a keď niekomu vyjde priemer lepší než 2, neváha ho opäť kontaktovať. Jay to má jednoducho premyslené.